الیوت آگهی آگهی در shutout قرمز بال

برایان الیوت ساخته شده 16 برای صرفه جویی در خود را 40th حرفه ای shutout در بازدید از Philadelphia Flyers’ 3-0 برنده بیش از غرق شدن Detroit Red Wings on دوشنبه شب.

آن بال قرمز’ نهم متوالی از دست دادن (0-8-1) و دوم راست, زمان آنها بسته شده اند. این است سوم خود را از دست دادن خط از حداقل هشت بازی این فصل است.

“ما فقط باید به بازی راه حق” Red Wings جناح جاستین Abdelkader گفت. “آن را به یک بازی — من نمی خواهم بگویم یک بازی کامل است هرگز هر گونه کامل بازی — اما ما باید مطمئن شوید که ما در حال دادن تیم آسان شانس.”

اسکات Laughton, Kevin هیز و defenseman مت Niskanen به ثمر رساند برای فیلادلفیا که موفق به کسب چهار پنج (4-0-1). آن الیوت دوم shutout این فصل است.

جاناتان Bernier متوقف 28 عکس دیترویت بود که خالی برای ششمین بار در این فصل است. این دومین بار بال قرمز بسته شده اند در بازی متوالی.

“من فکر می کردم ما خیلی خوب نیست در همه. من فکر برنی نگه داشته و ما را در این بازی” مربی جف Blashill گفت.

Laughton به آگهی 1-0 شود 9:31 به دوره دوم. او ضرب و شتم Bernier در سمت کوتاه از داخل لبه سمت راست دایره با یک شات همراه یخ.

“من فقط در تلاش برای پیدا کردن مناطق که در آن من می توانم یک فرصت است. بدیهی است که این تیم بازی واقعا خوب است و من فکر کردم که ما خوب امشب” Laughton گفت. “ما برخوردار جن و ایجاد بسیاری از مسائل در این عملیات منطقه.”

Panthers 5 افرا برگها 3: علامت Pysyk به ثمر رساند سه بار اول خود را حرفه ای کلاه ترفند و فلوریدا ضرب و شتم میزبان تورنتو است. مایک هافمن به حال یک هدف و کمک به فلوریدا که ازمایش کرده 3-1 در اوایل دوره سوم. مایک Matheson تا به حال سه کمک و سرگئی Bobrovsky ساخته شده 31 موجب صرفه جویی در Panthers’ هفتمین پیروزی در هشت بازی.

ستاره 5 رنجرز 3: جو Pavelski به ثمر رساند قدرت-بازی بازی اهداف 16 ثانیه از هم جدا منجر به بازدید از دالاس به پیروزی. استفان جانز و بلیک Comeau به ثمر رساند 4:04 جدا از هم در دوره دوم برای دالاس که بهبود یافته به 30-18-4 با آن دوم باز هم پیروز شد. کوری پری نیز به ثمر رساند و آنتون Khudobin متوقف 33 عکس. نیویورک تا به حال برنده دو راست بیرون آمدن از این همه ستاره و یک bye هفته به عنوان دفتر جلو وزن گزینه های خود را پیش از Feb. 24 مهلت تجارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>