افراد مسن ممکن است بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیماری شدید از Covid-19

دهلی نو:
یک تیم از دانشمندان نشان داده است که افراد مسن تر به نظر می رسد در معرض خطر بالاتر ابتلا به بیماری شدید از Covid-19.

در آخرین گزارش خود یک ماموریت مشترک سازمان بهداشت جهانی (WHO) و چین یافت می شود که افراد بیش از 60 سال و کسانی که بیماری های زمینه ای هستند در معرض خطر بالاتر ابتلا به بیماری بحرانی و مرگ از Covid-19.

دانشمندان سفر در سراسر سرزمین اصلی چین است که 90% از کل موارد در سراسر جهان است.

داده ها نشان می دهد بیشترین میزان مرگ ناشی از 14.8% در میان مردم بیش از 80 سال است. بیمارانی که گزارش داشتن بازنشسته بيشترين مورد مرگ و میر (CFR) در 8.9 درصد و یا نزدیک به نه نفر از هر 100 نفر تشخیص داده شد.

بیمارانی که تا به حال هیچ زمینه ای بیماری بهتر است شانس بهبودی نشان دادن مرگ و میر 1.4%. یک مرگ و میر 13.2% ثبت شده برای کسانی که با بیماری های قلبی عروقی 9.2% برای دیابت 8.4% برای فشار خون بالا 8 درصد برای بیماری های مزمن تنفسی و 7.6 درصد سرطان است.

احتمال عفونت های شدید بود که بیشتر در میان مردان نسبت به زنان یک روند است که خيره كننده دانشمندان است. در سرزمین اصلی چین, نرخ مرگ و میر در میان مردان (4.7%) بود که از زنان (2.8%). زنان باردار ظاهر نمی شود در معرض خطر بالاتری از بیماری شدید.

“این یک روند و ما دیدن شده است در سراسر همه کشورها (و از آن) می تواند نگه دارید و همین کار را برای هند بیش از حد. اما در مورد چین آن را نیز می تواند مرتبط به سطح بالایی از سیگار” گفت: G. Arunkumar, سر, Manipal موسسه ویروس شناسی.

کودکان به نظر می رسد نسبتا امن با عمدتا “نادر و خفیف” عفونت و کمتر احتمال انتقال عفونت. این خطر همچنین به نظر می رسد به طور قابل توجهی پایین تر برای جوانان به عنوان تنها 2.4 درصد از کل گزارش بيماران 19 سال پیر یا جوان. بیشتر تنها 0.2 درصد از آنها را توسعه داده اند یک بیماری بحرانی.

“افراد مسن تر تمایل به خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن است که می تواند ارائه آنها را مستعد ابتلا. اما ما هیچ پاسخ روشن است. آن است که بسیار سیال وضعیت اما به نظر می رسد خاصی که وجود خواهد داشت بیشتر موارد به عنوان آن را برای مدتی گفت:” دکتر Shobha Broor یک دهلی نو – بر اساس virologist.

این تیم همچنین دریافتند که این ویروس منتقل می شود تا حد زیادی از طریق قطرات و fomites (اشیاء آلوده) در طول نزدیک تماس محافظت نشده با فرد آلوده.

مردم را به طور متوسط پنج تا شش ماه به نشان دادن علائم. حداقل 87 درصد از موارد آلوده نشان می دهد تب به عنوان شایع ترین علامت و به دنبال آن سرفه های خشک در 67% موارد و خستگی در 38 درصد از آنها. برخی از بیماران نیز دچار تنگی نفس (18.6%) گلو (13.9 درصد) سردرد (13.6%) و لرز (11.4%).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>