ال پاسو شهردار می گوید: شهرستان مه سو مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی بیش از عدم پرداخت $500,000 در رالی هزینه های

ال پاسو شهردار دی مارگو (R) روز سه شنبه گفت که شکست رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpPelosi: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘درگیر در حواس او را پرت’ میان ‘شکست کامل’ در آزمون دانشگاه هاروارد در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن: مالیات دهندگان بودجه کمک خواهد کرد دانش آموزان متاثر از coronavirus نظرسنجی: بیش از 70 درصد از آمریکایی ها حمایت coronavirus stay-at-home سفارشات بیشتر‘s انتخاب مجدد کمپین به پرداخت بیش از $500,000 برای پلیس و امنیت عمومی خدمات وابسته به یک 2019 تجمع می تواند منجر به طرح دعوی در دادگاه از شهرستان.

El Paso, مقامات گفت: در سال گذشته که مبارزات انتخاباتی بدهکار این شهرستان حدود 470,000 برای آن خدمات ارائه شده در طول یک تظاهرات تهمت برگزار شد در فوریه 2019. این شهر پس از ضربه تهمت مبارزات انتخاباتی با نزدیک به 100.000 دلار اضافی هزینه های اواخر و پس از بارها و بارها شکست را جبران پول است.

“من آخرین دستورالعمل ها را به [شهر کارکنان] بودند و اگر ما نیاز به فایل, کت و شلوار,” مارگو گفت: در طول یک مجازی کنفرانس مطبوعاتی با توجه به تگزاس تریبون.

تبلیغات

مارگو بود و بعد اطلاع داد که طرح دعوی در دادگاه نیاز به ثبت شده توسط El Paso شورای شهر. او در پاسخ بیان کرد که این شهر احتمالا نیاز به “پیشرفت که در راه است.” او نمی ارائه هر گونه اطلاعات دیگر در مورد زمانی که شهر ممکن است چنین اقدامی.

نظرات به عنوان دولت های محلی در سراسر کشور صورت بودجه چالش با توجه به شیوع رمان coronavirus. ال پاسو گزارش شده است که در مسیر از دست دادن بیش از 25 میلیون دلار با توجه به همه گیر است و با توجه به کاهش حقوق کارمند برای کمک به مدیریت خرید اینترنتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار کمپین تجمع در ال پاسو او به عنوان ramped تا تلاش های خود را برای ساخت یک دیوار در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک. شش شهرستان و بخش از جمله آتش بهداشت و درمان حمل و نقل هوایی و ادارات پلیس ارائه خدمات بر اساس فاکتور به دست آمده توسط El Paso Times.

مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین رسمی مخالفت به تپه است که آن را مسئول شهرستان قرارداد با تمرکز بر خدمات پلیس.

“این است که سرویس مخفی ایالات متحده نه این کمپین که مختصات با اجرای قانون محلی” این مقام گفت. “مبارزات انتخاباتی خود را ندارد قرارداد با دولت های محلی برای دخالت پلیس. همه حسابداری سوالات باید به سرویس مخفی.”

ال پاسو دفتر شهردار را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر بیشتر از تپه.

تبلیغات

در مجموع 14 شهرستان دولت می گویند آنها هنوز هم در انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به آنها پرداخت برای خدمات آنها ارائه شده در یکی از رئيس جمهور تظاهرات با توجه به مرکز عمومی یکپارچگی است. کمپین گزارش مدیون بیش از 1.8 میلیون دلار.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری (D) به عنوان مثال گفت: شاخص بهای مصرف کننده مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مدیون این شهرستان حدود 540,000 برای خدمات ارائه شده در اکتبر 2019 تجمع است.

“در طول این بحران که از دست دادن حتی بیشتر تلفظ — $150,000 مثلا می تواند پرداخت به صورت اضطراری اجاره کمک برای 100 مینیاپولیس خانواده” فری گفت.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>