هشت نفر به اتهام فعالیت های جنایی در اواخر ماه مه اعتراض در پیتسبورگ

هشت ساکنان نیوکاسل بوده فدرال به اتهام فعالیت های جنایی در جریان تظاهرات در مرکز شهر پیتسبورگ در پایان ممکن است ایالات متحده وکیل Scott Brady گفت.

دادستان ادعا اتهام افراد درگیر در تظاهرات خشونت آمیز در مارس 30 به دیگران مسالمت آمیز نشان داده شده به عنوان بخشی از درگیری پلیس-درگیر مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

“پرتاب [دستگاه های منفجره دست ساز] بمب و آجر در, افسران پلیس, پرتاب پرتابه و قابل توجه پلیس اسب و تنظیم پلیس موبایل در آتش هستند محافظت شده در متمم اول قانون اساسی فعالیت های مسالمت آمیز اعتراض آنها اعمال مجرمانه است که نقض قانون فدرال” بردی در بیانیه ای گفت. “ما ادامه خواهد داد برای شناسایی و تعقیب این آشوبگران که اعمال خشونت ربوده قانونی اعتراض و تضعیف یک پیام برابری با یکی از نابودی است.”

تبلیغات

جورج آلن نیکلاس لوسیا آندره Augustyniak-Duncan and Raekwon Dac Blankenship شد هر شارژ با یک تعداد از انسداد اجرای قانون در طول مدنی اختلال است.

آلن گفته انداخت یک پرتابه از طریق مسافر جلو پنجره از یک وسیله نقلیه پلیس; Lucia گفته پرتاب یک شی است که به نظر می رسد مواد منفجره را در لباس افسران پلیس; Augustyniak-دانکن گفته پرتاب پرتابه در چندین افسر پلیس و Blankenship گفته ناشی از آسیب به یک افسر پلیس را بینام و نشان پلیس و وسایل نقلیه “و معصوم سیاه و زده” چند پلیس اسب.

هیئت منصفه همچنین بازگشت دو-تعداد کیفرخواست شارژ William Montgomery و براندون بنسون با سوء تخریب و یا آسیب ناشی از آتش سوزی یک خودرو در یک سازمان دریافت کمک های فدرال و بانک سرقت. کیفرخواست مدعی مونتگمری آسیب دیده یک وسیله نقلیه پلیس و مدعی او بنسون و اقدام به وارد کردن دلار در بانک به قصد گرفتن اموال و پول یا چیزی از ارزش.

هیئت منصفه همچنین بازگشت چهار-تعداد کیفرخواست که به نام Da’Jon Lengyel و کریستوفر غرب هر دو از آنها را به اتهام آسیب دیده یک وسیله نقلیه پلیس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر