Edtech راه اندازی Toppr افزایش ₹350 کرور از پایه منابع

بنگلور: Edtech راه اندازی Toppr مطرح است 50 میلیون دلار ( 350 کرور) در یک سری D بودجه دور رهبری جهانی شرکت سرمایه گذاری بنیاد منابع. دیگر زمان همکاران از جمله کایزن سهام خصوصی همچنین شرکت در دور.

Zishaan Hayath, Toppr مدیر عامل و بنیانگذار شرکت کرده بود گفت که به تازگی این کمپانی در مذاکرات با سرمایه گذاران جدید برای افزایش سرمایه برای راه اندازی دو سیستم عامل جدید برای برنامه نویسی و مدارس. .

“…این سرمایه گذاری بیشتر کمک خواهد کرد به توسعه هوش مصنوعی مبتنی بر Toppr مدرسه سیستم عامل (سیستم عامل) – زمین شکستن پلت فرم برای مدارس به اجرا دیجیتالی وحدت در مدرسه و بعد از مدرسه آموزش به ایجاد یک استاندارد و تجربه شخصی” Zishaan Hayath, Toppr مدیر عامل و بنیانگذار شرکت گفت.

Toppr مطرح کرده بود 60 میلیون دلار در دسامبر سال 2018 به عنوان بخشی از سری C به رهبری کایزن PE همراه با سرمایه گذاران موجود هشت جاده های سرمایه گذاری Helion سرمایه گذاری و سیف همکاران.

تا تاریخ Toppr مطرح است در اطراف $110 میلیون ( 700 هسته ای) ،

با این دور Toppr می پیوندد بزرگتر edtech بازیکنان که با موفقیت به افزایش سرمایه با وجود covid بحران است. Byju را حدود 100 میلیون دلار از ما, تکنولوژی, سرمایه گذار اوراق قرضه خود را در ماه مه در حالی که Unacademy مطرح $110 میلیون از Facebook و کلی اطلس در ماه فوریه است.

بنیاد منابع جهانی است شرکت سرمایه گذاری که منجر موفق IPOs در سراسر بازار بورس نیویورک و لندن و بورس اوراق بهادار استرالیا و بورس و بازار مالی دبی.

“هدف ما این است که برای کار با Toppr به سیمان بیشتر آن موقعیت پیشرو, افزایش کیفیت آن ارائه و قابل توجهی به چشم انداز رشد و تقویت نام تجاری خود را قادر می سازد آن را به IPO آماده و پیدا کردن یک خانه در نزدک یا بین المللی بورس گفت: Abhishek Sharma, مدیر عامل بنیاد, منابع.

Toppr ادعا می کند که بیش از 1.3 کرور آموزان در آن هوش مصنوعی پلت فرم و کمک می کند تا آنها را آماده برای مدرسه مختلف هیئت مدیره و امتحانات رقابتی. آن را با استفاده از پردازش زبان طبیعی برای حل یادگیرنده شک و تردید فورا.

“…جاه طلبی ما این است که برای پیاده سازی یک صنعت پیشرو مدل AI-فعال حاوی آموزش و پرورش تحویل با توانمند سازی موسسات آموزشی و معلمان برای ایجاد یک پلت فرم از تغییر و تاثیر” گفت: Aakash Rt مدیر عامل بنیاد منابع. “سرمایه گذاری ما در Toppr همچنین نشان دهنده تعهد ما برای توانمند سازی معلمان بزرگ از طریق مدرسه جدید سیستم عامل. مدرسه جدید سیستم عامل در حال حاضر 55,000+ زبان آموزان در آن” اضافه Rt خواهد شد که عضویت در هیئت Toppr.

مانند دیگر edtech سیستم عامل Toppr بیش از حد بهره مند است از این مستند که شیوع کروناویروس مجبور موسسات آموزشی را به حالت تعلیق تدریس در کلاس درس, مارس. آن را ادعا می کند که به عنوان بالاترین ترافیک مقصد برای K-12 آموزش و میزبان بیش از 1 میلیون و جلسات در هر روز است. Toppr جامعه از 50,000+ مربیان از سراسر کشور کمک کرده است به بیش از 35 لاخ یادگیری قطعات از جمله سوالات و راه حل های مفاهیم بازی و فیلم برای دانش آموزان است.

شرکت تحقیقات بازار HolonIQ پیش بینی است که بیش از $87 میلیارد دلار خواهد شد سرمایه گذاری در EdTech بیش از 10 سال آینده تقریبا سه برابر مقدار نسبت به قبل از دهه. با توجه به آخرین تحقیقات توسط شرکت مشاوره مدیریت کن پژوهش هند آموزش آنلاین بازار در حال رشد است و در 20% به علاوه سالانه است و انتظار می رود برای رسیدن به 2 میلیارد دلار تا سال 2021.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر