سردبیر Bon Appétit مراحل پس از brownface عکس سطوح

سردبیر از Bon Appétit magazine پایین پا دوشنبه بعد از عکس از او با پوشیدن لباس قهوه ای صورت ظاهر.

آدم Rapoport اعلام کرد استعفای خود را از مواد غذایی مجله در Instagram پس از یک عکس از او و همسرش سیمون Shubuck لباس پوشیدن و به عنوان پورتوریکو کلیشه های ساخته شده ظاهر در توییتر.

سردبیر گفت و تأمل در کار است که من نیاز به انجام به عنوان یک انسان و اجازه می دهد تا Bon Appétit برای رسیدن به یک جای بهتر.”

تبلیغات

“از بسیار بد درک هالووین 16 سال پیش به من blidn نقاط به عنوان یک ویرایشگر من نه دفاع و پشتیبانی فراگیر چشم انداز” او گفت:. “و در نهایت آن را در هزینه از Bon Appétit و کارکنان آن و همچنین خوانندگان ما.”

Rapoport استعفای آمد و پس از Tammie Teclemariam فری لنس مواد غذایی و نوشیدنی, نویسنده, نوشته شده یک تصویر از یک 2013 Instagram پست در Shubuck صفحه. به عنوان خوانده شده “#TBT من و papi @rapo4 #boricua.”

تصویر حذف شد, قبل از ظهر, نیویورک تایمز گزارش داد.

تبلیغات

Rapoport به عنوان سردبیر در این مجله از سال 2010 کار کرده است و به صورت شرکت مادر Condé Nast برای 20 سال است.

چندین کارکنان در Bon Appétit در واکنش به عکس با تماس برای Rapoport استعفای بهتر جبران و درمان مردم رنگ در کارکنان است. Sohla ال-Waylly دستیار مواد غذایی سردبیر این مجله گفته BuzzFeed که Rapoport به نام کارکنان-wide Zoom جلسه به عذر خواهی و این که او درخواست او استعفا دهد.

پس از این جلسه نوشت: در مورد تبعیض نژادی او را تجربه کرده است در این مجله در Instagram داستان.

“من تحت فشار قرار دادند و در مقابل تصویری به عنوان یک صفحه نمایش از تنوع,” او نوشت. “در واقع در حال حاضر تنها سفید سردبیران برای پرداخت های ویدئویی خود را ظاهر. هیچ یک از مردم از رنگ جبران شده است برای ظاهر خود را.”

مولی Baz ارشد مواد غذایی سردبیر Bon Appétit و کارلا Lalli موسیقی غذایی سردبیر بزرگ گفت: آنها نمی خواهد به نظر می رسد در مجله فیلم تا مردم از رنگ نسبتا جبران با توجه به تصاویر خود را Instagram داستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>