اد مراحل گرما احضار بالا بله وام بانک

دهلی نو:
به عنوان پروب در اطراف Yes Bank co-founder رعنا کاپور جمع آوری حرکت اجرای اداره در حال آماده سازی خود برای احضار بالا وام گیرندگان از بانک.

کاوشگر آژانس در حال آماده سازی برای مسئله دوم مجموعه ای از احضار به اعتماد رئیس گروه آنیل Ambani و نیز تماس جت ایرویز بنیانگذار Naresh Goyal و Essel گروه رئیس Subhash Chandra برای پیوستن به پرس و جو.

هر چند ED خواسته بود Ambani برای پیوستن به این کاوشگر در روز دوشنبه صنعتگر دیگر به دنبال تاریخ با استناد به دلایل بهداشتی. ایمیل و درخواست پاسخ از آنیل Dhirubhai Ambani گروه بدون جواب رفت.

بالا ED رسمی تایید نعناع است که “در چند روز آینده تمام بازیکنان بزرگ—آنیل Ambani Naresh Goyal, Subhash Chandra, پیتر Kerkar (مدیر Cox and Kings) Dheeraj و Kapil Wadhawan از DHFL و Sameer Gehlot از Indiabulls—خواهد بود احضار برای بازجویی در ارتباط با بله بانک شد.”

کاوشگر آژانس شروع به حلقه در تمام بازیکنان بزرگ در پی آن حمله به همه بله بانک گذشته بزرگ وام گیرندگان و وام های بد است.

اد حرکت به پروب Ambani می آید نزدیک به دو هفته پس از وزیر دارایی Nirmala Sitharaman به نام آنیل Ambani گروه Essel IL&FS DHFL و Vodafone به عنوان میان شرکت ها تاکید کرد که تا به حال پول قرض گرفته شده از بله بانک.

اد و همچنین به عنوان مرکزی دفتر تحقیقات (CBI) نیز کاوش اتهام پول شویی توسط Yes Bank co-founder رعنا کاپور و همسرش, کل کاپور و دختران خود ارضایی کاپور, Rakhee کاپور Tandon و رادا کاپور Khanna.

خانواده متهم شده است که پس از دریافت رشوه به لحن 600 کرور برای شرکت کنترل آنها از یک نهاد مرتبط با کلاهبرداری-آمار Dewan مالی مسکن با مسئولیت محدود (DHFL).

یک مقام ارشد آشنا با توسعه گفت: به شرط ناشناس ماندن گفت که این کاوشگر سازمان شد و در حال حاضر قصد بررسی همه “شرکت های بزرگ” که تا به حال گرفته شده وام های بزرگ از بانک.

“دنباله پول رفتن به تاسیس و کاوشگر آژانس کاوش تمام بدهی های بد از بانک و چرا این وام بودند تحریم برای شروع با. هیچ اقدام گرفته شود در برابر آنیل Ambani. او به سادگی احضار شده است به صورت ED برای بررسی این موضوع بیشتر” این مقام گفت.

در دپو هر دو کاوشگر سازمان را به نام رعنا کاپور و همسرش, کل کاپور که مدیر RAB شرکت Pvt. Ltd و دختران خود را همراه با DHFL, Doit شهری سرمایه گذاری هند Pvt. Ltd, Morgan اعتبارات Pvt. Ltd, Kapil Wadhawan که پروموتر از DHFL و Dheeraj, Rajesh Kumar Wadhawan مدیر RKW توسعه دهندگان Pvt Ltd.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>