ED کتاب Tablighi Jamaat رئیس برای پول شویی

دهلی نو:
اجرای مدیریت (ED) ثبت شده یک مورد پول شویی در برابر Tablighi Jamaat رئیس مولانا سعد یک روز پس از پلیس دهلی رزرو او را مقصر قتل.

مشکل شده است نصب بر سعد پس از تخلیه Nizamuddin مرکز در 29 مارس, که در آن بیش از 3500 شرکت کنندگان تا به حال جمع و منجر به ایجاد یک کانون در سرمایه های ملی. در حالی که اتحادیه وزارت خانه نیز در لیست سیاه 960 شرکت کنندگان خارجی برای نقض ویزا هنجارهای مالی کاوشگر آژانس در حال حاضر شروع به بررسی دنباله پول از جماعت.

روز پنج شنبه در اد ثبت یک مورد در برابر سعد تحت پیشگیری از پول شویی قانون (PMLA) بر اساس یک گزاره جرم ثبت شده توسط پلیس دهلی در روز چهارشنبه.

یک فرد آشنا با توسعه نیز اضافه شده است که این جماعت را منبع مالی خواهد بود در حال حاضر جستوجو کرد همراه با منابع مالی دریافت شده توسط Saad از سراسر جهان است.

پلیس دهلی در چهار شنبه رزرو سعد و شش همکاران برای مقصر قتل تحت بخش 304 هند مجازات (مقصر قتل نمی بالغ به قتل) با پلیس ادعا شد که در آن عمل Tablighi Jamaat و رهبری آن که منجر به خوشه در موارد مرگ و مير و با توجه به covid-19.

پلیس دهلی به حال همچنین ادعا شده که این جماعت از جمله سعد نقض کرده دولت با بخشنامه و دستور و در ادامه به جمع در اعداد بزرگ بدون احتیاطی لازم به خطر انداختن جان هزاران نفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>