اقتصاد نشان می دهد نشانه هایی از کم کردن

هند هشت زیرساخت های بخش نشان داد نشانه هایی از bottoming در ممکن است در حالی که مالی در این کشور نشان داد افزایش نشانه هایی از استرس حتی به عنوان حساب جاری تبدیل مثبت در چهارم مارس در پشت پایین تر واردات—هر سه نهفته آشکار coronavirus همه گیر در آسیا سومین اقتصاد بزرگ اروپا ،

هشت زیرساخت های بخش قرارداد به شدت برای سومین ماه متوالی در ماه مه هر چند پایین تر از رکورد شیب در ماه آوریل تنها کود تولید (7.5%) ثبت رشد مثبت است. در هسته بخش اطلاعات منتشر شده توسط وزارت صنعت کاهش 23.4 درصد در مقایسه با 37 درصد در مارس عمدتا با توجه به شیب در خروجی از جراحی (48.4 درصد) سیمان (22.2) برق (15.6) و محصولات پالایشگاه (21.3%).

این است که در خط با انتظار بسیاری از اقتصاددانان که در مارس خواهد بود که بدترین آمار با توجه به این مستند در سراسر کشور برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در حالی که همه چیز شروع به نگاه کردن از ماه مه به بعد.

نارندرا نخست وزیر و رئیس 15th مالی کمیسیون NK سینگ باید گفت که چندین شاخه های سبز از بهبود قابل مشاهده در اقتصاد به نقل از کود تولید اعداد خرید و فروش خودرو و قوی اشتغال چاپ.

تولید شاخص مدیران خرید (PMI) منتشر شده توسط IHS Markit در اوایل این ماه بود در 30.8 در ممکن است کمی بهتر از 27.4 ثبت شده در ماه آوریل است اما هنوز هم به خوبی زیر 50 علامت که تقسیم انقباض از گسترش است. Maruti Suzuki هند با مسئولیت محدود (MSIL) در این کشور بزرگترین خودروساز گزارش فروش 18,539 وسایل نقلیه در ماه مه پس از عدم فروش یک واحد در ماه قبل. این شرکت دوباره تولید در یک روش مرحله به مرحله در آن واحد در ماه گذشته پس از آنکه دولت کاسته مستند محدودیت. نرخ بیکاری به شدت کاهش یافته است در هفته های اخیر در آینده نزدیک به قبل از lockdown هفته به گفته مرکز نظارت بر اقتصاد هند داده است.

این رتبه Fitch در آخرین چشم انداز اقتصاد جهانی (GEO) روز سه شنبه منتشر شد گفت: هنوز هم انتظار دارد که هند تولید ناخالص داخلی به قرارداد 5 درصد در FY21. “در هند که در آن مقامات اعمال یکی از دقیق ترین مستندات در سطح جهانی به تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس اقدامات در حال آرام بودن تنها به تدریج با محدود اتخاذ سیاست پاسخ و مداوم بخش مالی fragilities ما مقایسه ما 2021 هوا به 8 درصد از 9.5 درصد در قبلی ژئو” به آن اضافه شده است.

داده ها به طور جداگانه منتشر شده توسط کنترل کننده به طور کلی از حساب (CGA) در روز سه شنبه نشان داد که هند با کمبود مالی نقض 58.6 درصد در دو ماه اول (آوریل-مارس) از FY21 برابر 52 درصد در مدت مشابه یک سال پیش. با شدید فشار در درآمد درآمد در میان حاشیه انقباض در مجموع هزینه های دولت مرکزی کسری مالی گسترده تر به تومان. 4.7 تریلیون دلار در دو ماه اول از چیزی مطمئن می شود بسیار دشوار است سال مالی به دلیل افزایش تقاضا برای منابع به مبارزه با covid-19 بیماری همه گیر. نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه اعلام کرد تمدید رایگان جیره به 80 کرور سرخپوستان و برای پنج ماه در هزینه 90,000 کرور که قرار دادن فشار اضافی بر روی مالی.

هند را به حساب جاری ثبت تعجب حاشیه مازاد 0.1% از تولید ناخالص داخلی در مارس چهارم از FY20 برابر با 0.4 درصد در سه ماهه دسامبر پس از یک فاصله از 12 سال در حساب از کاهش کسری تجاری و افزایش جریان پول داده های منتشر شده توسط بانک مرکزی هند نشان داد. کسری حساب جاری در FY20 محدود به 0.9% از 2.1 درصد در FY19 در بازگشت از کاهش کسری تجاری. نعناع گزارش در 21 ژوئن که با رکود قابل توجهی در بازار داخلی فعالیت های اقتصادی با توجه به coronavirus ناشی از مستند است که به طور قابل توجهی محدود واردات وزارت دارایی بود در انتظار این کشور حساب جاری تعادل به نوبه خود مازاد تنها در ماه ژوئن چهارم از FY21.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>