اقتصاد در رکود: Anurag Thakur

دولت روز دوشنبه گفت که اقتصاد در رکود و هند ثبت بالاترین رشد در میان G-20 ملل در طول 2014-19.

در یک نوشته شده پاسخ به یک سوال در Lok سبها وزیر امور خارجه برای امور مالی Anurag Thakur گفت که با توجه به صندوق بین المللی پول تخمین می زند و هند همچنان در میان سریعترین اقتصاد در حال رشد در جهان است و آن محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) برآورد شده است به رشد 5.8 درصد در 2020-21 و بیشتر پیش بینی شده به پیش افتادن از چین با نرخ رشد 6.5 درصد در 2021-22.

“هیچ…اقتصاد در رکود است. طبق دفتر آمار ملی (سازمان خدمات ملی) رشد تولید ناخالص داخلی به طور متوسط بود 7.5 درصد در 2014-19 است که بالاترین در میان G-20 کشور است”.

در میان دیگر نمایش داده شد وزارت پرسیده شد که آیا اقتصاد هند است که در یک مرحله دشوار است با توجه به رکود اقتصادی و بسیاری از سازمان های بین المللی نیز تایید این.

Thakur بیشتر گفت: رشد شاخص تولید صنعتی (IIP) بهبود یافته است به عنوان آن را ثبت رشد مثبت از 1.8 درصد در ماه نوامبر سال 2019 نسبت به یک انقباض از 4 درصد در ماه اکتبر 2019 و 4.3 درصد در ماه سپتامبر 2019.

IIP انقباض در سپتامبر سال 2019 نشان داد که ضعیف ترین عملکرد را در شش سال.

دولت شده است انجام اقدامات مستمر به بهبود کلی سرمایه گذاری, آب و هوا و افزایش رشد اقتصادی وزیر اضافه شده است.

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>