ناسیونالیسم اقتصادی است که به نوبه خود اشتباه برای Covid-آمار هند

نارندرا نخست وزیر می خواهد همه 1.3 میلیارد سرخپوستان به “آواز محلی” — به معنی نه فقط استفاده از محصولات ساخته شده در داخل کشور بلکه به ترویج آنها. به عنوان خارج از کشور شهروند زندگی در هنگ کنگ من انجام من بیت بسیار صریحتر خواستار هندی و انبه در هر سفر به مواد غذایی. اما نیمه تابستان رفته است و نه یک تکه است.

من از دست دادن با توجه به هند Covid-19 مستند که به شدت باریکش تدارکات چندساله چالش بزرگ زیرساخت گرسنگی کشور است. اما نگران کننده تر از این اختلال است میوه ای سیاسی پاسخ به آن است. به جای اینکه یک بیدارباش برای رفع زنجیره تامین این بیماری همه گیر به نظر می رسد قرار دادن هند در یک isolationist ، چرا ؟

مسلم است که لیبرال که تجارت خوب است و خودکفایی بد نیست دقیقا مد در هر نقطه در حال حاضر. چه چیزی باعث می شود هند را تلو تلو خوردن سخت است که سرعت و جهت باد از ناسیونالیسم اقتصادی ممکن است مجموعه ای داخلی منافع کسب و کار. هند لیبرال بسیاری از آنها غربی-آموزش و دانشگاهیان و نویسندگان و حداقل تا چند سال پیش سیاست گذاران می خواهید یک اقتصاد رقابتی. آنها را ناتوان برای جلوگیری از اسلاید.

مودی تماس بگیرید متکی به هند شده است تکرار توسط خانه وزیر Amit Shah کابینه غیر رسمی شماره 2 در یک مصاحبه تلویزیونی. اگر سرخپوستان نمی خرید خارجی کالا اقتصاد را ببینید پرش, او گفت:. استراتژی — اگر چه آن را بیش از حد مبهم و در عین حال به آن است که تماس — دارای یک جغرافیای سیاسی عنصر. یک بن بست نظامی با چین در راه است, ظاهرا باعث شده هند را تکمیل جاده و پل در نزدیکی مرز مشترک در زمان هیمالیا منطقه لاداخ. آن را بسیار گران قیمت برای مبارزه با حتی یک جنگ محدود وجود دارد. با اقتصاد هند پهن توسط Covid دهلی نو ممکن است به دنبال راه هایی برای بازگرداندن وضع موجود و ارسال پکن یک سیگنال.

تحریم اقتصادی مانند مصرف کنندگان چینی’ رد ژاپنی کالا بیش از اختلافات ارضی در دریای شرق چین به خوبی درک به عنوان statecraft. در این زمان آن را حتی لازم نیست به نام دشمن. یک جریان پنهانی خشم مردمی علیه چین منبع هر دو ویروس و هند بزرگترین تجارت دو جانبه کسری بودجه قرار است به انجام این کار است. اما آن است که همیشه آسان است ؟

عجله معرفی سیاست به سهام تنها محلی کالا در پلیس و شبه نظامی محیط های اغذیه فروشی شد مسخره ورزش بعد از لیست موارد ممنوع به پایان رسید از جمله محصولات توسط واحد محلی از کلگیت-پالمولیو شرکت ، Nestle SA و Unilever, NV که داشته اند قابل توجه هند عملیات بین 60 تا 90 سال به عنوان Dabur هند Ltd. یک دهلی نو-بر اساس ساز آیورودا مارک. از آنجا-خارج از لیست نشان می دهد عملی مشکل از بوروکرات ها در تلاش برای پیدا کردن چیزهایی که در دنیای جهانی شده که 100% بومی. رایگان-تجارت قهرمانان اخم که نخست وزیر آنها را دیدم که در کنار خود شش سال پیش اقدام در برابر توصیه های خود را برای از بین بردن امارگر کنترل در زمین ، نیروی کار و سرمایه برای کمک به ایجاد کشور رقابتی تر است. تعامل با جهان بیشتر و نه کمتر از آنها احتیاط. اما مودی نیز برای برآوردن Rashtriya Swayamsevak Sangh این چتر هندو سازمان می شود که او را آرا. آن ستون فقرات از معامله گران کوچک و سازندگان و بازرگانان — RSS اذعان تنها مردان — از دست دادن صبر و شکیبایی با کم خونی اقتصاد حتی قبل از این بیماری همه گیر. در حال حاضر آنها در مشکل عمیق, چون هند شکسته سیستم مالی ارائه نخواهد شد و حتی دولت تضمین وام به آنها.

ایالات متحده-چین تنش — بیش از تجارت مالکیت معنوی Covid مسئولیت و هنگ کنگ استقلال — ارائه یک پس زمینه مناسب. وخیم اقتصاد داخلی و مشکل در مرز با ارائه پیش زمینه. کسب و کار بزرگ را شماره گیری ناسیونالیسم اقتصادی بالا و پایین به آمار trifecta از اهداف: جلوگیری از رقابت از مردم جمهوری; را غربی رقبا در خط سقوط و انجام سرمایه گذاری های مشترک و شیر عمیق در خارج از کشور در بازار سرمایه. اولین هدف این است که به دست آورد به تازگی قرار داده شده محدودیت در سرمایه گذاری از هر کشور است که سهام یک مرز مشترک با هند است. دومین هدف این است که برای تحقق توسط شرکت های بزرگ لابی برای نفوذ هند غریب سیاست های اقتصادی. به عنوان سومین هدف با مقررات محیط زیست در حال تبدیل شدن سخت تر برای ایالات متحده ذکر شده شرکت های چینی مانند Alibaba Group Holding Ltd. یک فرصت است تا برای شرکت هندی.

همه این ممکن است به ارمغان بیاورد هندوستان شنزن-سبک قلمرویی از تولید و تجارت, اما آن را به تمرکز قدرت اقتصادی در کمتر دست, چیزی است که نگرانی لیبرال ها. آنها نقل مکان کرد و با درد و رنج هند دستمزد پایین کارگران که از عهده فشار از Covid shutdown. اما زمانی که چشم انداز خود را از یک جامعه عادلانه تر و عادلانه تر توزیع درآمد دهید آنها را به علت مشترک با ایدئولوژی چپ آنها به سرعت دفع مارکسیستی افسون که تمام پول نقد و اموال و اوراق قرضه و املاک و مستغلات برگزار شد توسط شهروندان و یا در داخل کشور “درمان باید به عنوان منابع ملی موجود در این بحران است.” خواهد شد که سرمایه گذاری در یک کشور است که به جای چاپ پول ؟

در همان زمان وقتی لیبرالها نگاه کنید به کلاس کسب و کار آنها دیدن ناگهانی تورم و حمایت از ایده های مانند جهانی اساسی درآمد. آنها تعجب می کنم اگر این شگرد در صنعت به برون سپاری بخشی از هزینه های نیروی کار به مالیات دهندگان. شعارهایی مانند مودی صوتی-برای-محلی گلدان هم بزنید و ضخیم شدن این سردرگمی است. ارزش آگاه هندی مصرف کننده نمی تواند دو hoots برای تماس برای خرید هندی اما شرکت های بزرگ می دانید که چگونه برای بهره برداری از ناسیونالیسم اقتصادی. یک روز به زودی من من انبه — از آنها.

اندی Mukherjee است بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش شرکت های صنعتی و خدمات مالی است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>