دهلی نو – کمیسیون انتخابات هند (EC) در سه شنبه تمدید پیشنهاد خود را برای ارتباط Aadhaar با رای دهندگان کارت هویت در تلاش برای پاک کردن انتخابات رول.

اتحادیه قانون وزارت است به احتمال زیاد به حرکت دولت توجه داشته باشید به زودی به دنبال آوردن یک قانون جدید به EC مربوط به قدرت است.

ارشد EC مقامات روز سه شنبه از جمله رئیس کمیساریای انتخابات Sunil Arora و کمیسیون انتخابات Ashok Lavasa و Sushil چاندرا مطرح در ملاقات با مقامات ارشد از قانونی وزارت قانون و عدالت به رهبری وزیر Narayan راجو و وزیر اضافی ریتا Vashishth. جلسه نامیده می شد به بحث در مورد جنبه های مختلف در انتظار اصلاحات انتخاباتی.

با توجه به ارشد EC رسمی اتحادیه قانون وزارت کار در کابینه توجه به آماده یک قانون جدید که به نظرسنجی پنل “اقتدار قانونی” برای جمع آوری Aadhaar اعداد از هر دو موجود voter id دارندگان و متقاضیان جدید. این امر همچنین منجر به اصلاح نمایندگی از مردم عمل می کنند (RPA) که هدایت قانون برای فرآیندهای انتخاباتی در هند.

تحولات می آید در این زمینه از EC نوشتن به این مرکز در ماه اوت درخواست که RPA اصلاح شود به آن اجازه می دهد به دنبال Aadhaar تعداد کسانی که درخواست به رای دهندگان و کسانی که در حال حاضر بخشی از فهرست رای دهندگان.

در ماه اوت 2015, دیوان عالی کشور تا به حال متوقف EC پروژه به لینک Aadhaar اعداد با رای دهندگان در انتخابات داده ها به عنوان بخشی از آن ملی رول انتخابات تصفیه و اعتبار برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im