چندین ایالت از جمله گرجستان و تگزاس نقل مکان کرد به stanch اقتصادی خونریزی از coronavirus همه گیر شروع به سهولت مستند محدودیت های این هفته است.

اما با توجه به گسترده نگرانی در مورد ویروس و سرایت اقتصاددانان می گویند آنها ممکن است ببینید چقدر سود اقتصادی و در عوض خطر شیوع بیماری های جدید به خصوص که این کشور باقی مانده است به مراتب پشت سر در آن تست قابلیت های.

“حتی اگر دولت بودند به باز کردن همه چیز — شما می توانید رفتن به بولینگ alleys, شما می توانید رفتن به رستوران شما می توانید به هر چیزی که شما می خواهید — مردم لزوما رفتن به احساس امنیت” گفت: پل Pfleiderer یک استاد امور مالی در دانشگاه استنفورد فارغ التحصیل دانشکده کسب و کار.

تبلیغات

“باز کردن درب یک رستوران به این معنا نیست که مردم در حال رفتن به اون رستوران. آنها فقط می خواهم به انجام است که اگر آنها نسبتا با اعتماد به نفس و یا کاملا با اعتماد به نفس است که آنها در حال رفتن به امن است,” او اضافه شده است.

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ (R) به ویژه تحت سنگین انتقاد کسانی که معتقدند او به سرعت در حال حرکت برای باز کردن طیف گسترده ای از کسب و کار از جمله تاتو سرو آرایشگری و ناخن سالن که در آن تماس نزدیک اجتناب ناپذیر است قبل از coronavirus عفونت نرخ کاهش یافته است.

ماندن در خانه محدودیت برداشته خواهد شد برای بسیاری از دولت ساکنان در روز جمعه ادامه گرجستان کاهش تدریجی محدودیت های اعمال شده هر چند کمپ هنوز از مردم خواست در خانه بماند.

آیا مردم را سرمایه گذاری به کسب و کار همچنان نامشخص است. در حالی که نتایج حاصل از یک مطالعه بالینی داروهای ضد ویروسی داروی remdesivir نشان داده اند وعده یک “اجرای صفحه اصلی” درمان دست نیافتنی باقی مانده است و دانشمندان می گویند یک واکسن بعید است که قبل از ژانویه در بهترین سناریو مورد.

“مردم اساسا ترس در لحظه. حتی اگر شما برای باز کردن تا مردم نمی خواهید به نشان می دهد تا در فروشگاه گفت:” الساندرو Rebucci دانشیار در دانشگاه جانز هاپکینز کری دانشکده کسب و کار.

“ما دیده ایم که در چین” Rebucci اضافه شده است.

تبلیغات

در چین که در آن دشوار مستندات گسترده تست و فن آوری های مبتنی بر سیستم تماس با ردیابی قرار داده شده است به محل تولید فعالیت شات بازگشت اما کسب و کارهای کوچک و خدمات روبرو هستند تنبل بازیابی.

“خطر هنوز آنقدر بالا است که افراد نیست و کسانی که مایل به گرفتن شانس” Rebucci گفت.

وجود دارد دلیلی برای باور کردن همان چیزی که اتفاق می افتد در ایالات متحده است. ضریب اطمینان مصرف کننده غوطه ور است 30 درصد از زمان شروع این بیماری همه گیر به گفته صبح مشورت رسیدن به سطح به طور معمول دیده می شود در طول دوره رکود اقتصادی فقط در یک ماه.

صبح مشورت خواسته مردم چگونه به زودی آنها می شود راحت برگشت به فعالیت های مختلف مانند رفتن به رستوران و سالن ورزش یک کار کنفرانس و یا یک مرکز خرید. در سراسر هیئت مدیره جمعیت که به گفته آنها می تواند آماده برای رفتن در طی دو هفته آینده در تک رقمی.

“برای بسیاری از فعالیت های آن را سه تا شش ماه است که بدون در نظر گرفتن که آیا ممنوعیت یا نه گفت:” جان لیر صبح مشورت اقتصاددان.

“مصرف کنندگان را از نزدیک دنبال سلامت که آنها در حال به روز رسانی نظرات خود را در اقتصاد به صورت روزانه و بر اساس این نتایج,” او اضافه شده است.

سیاسی گرایش ممکن است مهم. قرمز متحده که تمایل به باز کردن ممکن است بیشتر از یک چشم انداز مثبت در فعالیت تر میشن متحده: یک نظرسنجی گالوپ نشان داد در حالی که فقط 22 درصد از آمریکایی ها در حال آماده بازگشت به فعالیت های عادی شماره دو در میان جمهوری خواهان.

برای بسیاری از نگرانی این است که این حرکت برای تقویت اقتصاد نه تنها به سقوط کوتاه از بهره گیری کسب و کار, اما همچنین منجر به تجدید حیات در COVID-19 مواردی که در خود خواهد آسیب بیشتر اقتصاد در دراز مدت.

“باز است و خطرات آن, خطرات جدی گفت:” لارنس Casalino استاد بهداشت عمومی در دانشگاه کورنل فارغ التحصیلی مدرسه علوم پزشکی.

“من فکر می کنم که شانس هستند ما باید یک تجدید حیات ویروس. ما نمی گرفتن آن را به زودی به اندازه کافی و روانی و اقتصادی آن می تواند ویرانگر,” او اضافه شده است.

یک بروکینگز مطالعه توسط جاناتان راسول و هانا Van Drie نگاه در 20 کشورهای ثروتمند به مقایسه سلامت با خود پیامدهای اقتصادی و متوجه شد که حتی جاهایی که نمی تحمیل سختی محدودیت دیدم عمده رکود اقتصادی.

“یک چیز کلیدی است که می آید از این تجزیه و تحلیل به دنبال در کشورهای مختلف است که واقعا وجود دارد به نظر نمی رسد یک راه ساده اقتصادی” راسول گفت: تپه.

“اگر مردم احساس ناامنی و یا نگران انتقال آن به افرادی که در معرض بیشترین خطر آنها در حال رفتن به تغییر رفتار خود را در راه قابل توجهی حتی اگر کسب و کار باز هستند,” او اضافه شده است.

چهار کشور است که موفق به حفظ خود نرخ بیکاری و مرگ تعداد نسبتا کم مانند نیوزیلند و استرالیا و دانمارک و آلمان قرار داده بود در جای خود موثر سیستم های تست, او گفت:.

سوئد و ایسلند به عنوان مثال کاهش یافته است در بیشتر سهل انگاری طرف مستند طیف اما سوئد دیده است آن مرگ و میر افزایش می یابد در حالی که ایسلند شاغل در سطح بالایی از تست و سخت quarantining به نگه داشتن آن را.

منتقدان می گوید که در حال حرکت به بازگشایی بدون گسترده آزمایش استناد بالقوه دیگر جنبه های منفی.

برای مثال تنها 26 متحده ارائه بیمه بیکاری برای کاهش, کار, بنابراین کارکنان به ارمغان آورد از کردند برای کاهش ساعت را تا پایان لحاظ مالی بدتر است.

و حتی فقط با قطره ای کوچک از مشتریان و افزایش تعامل میان کارگران افزایش می دهد قرار گرفتن در معرض خود را به کوروناویروس.

“نظرسنجی نشان می دهد که بیشترین تماس است که اتفاق می افتد در محل کار” راسول اشاره کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im