اوایل به افزایش Chhattisgarh نگه داشته است ویروس در خلیج تا کنون

ناگپور:
نه صفحه اصلی; یکی به رفتن. اوایل برای پاسخ به یک بلندی covid-19 بحران چتیسگر در آستانه از دیدن آن تنها راه باقی مانده رمان coronavirus بیمار—یک نوجوان recuperating در تمام هند موسسه علوم پزشکی در ریپور—رفتن به خانه برای پهن کردن منحنی سادگی متضاد این کشور را ناگهانی افزایش موارد است.

دولت را در برخورد با چالش های دوقلو از یک بیماری همه گیر بهداشت و به احتمال زیاد طولانی مستند.

دولت به رهبری وزیر Bhupesh Baghel موجود از گسترش این ویروس ارائه شده برای تامین مواد غذایی به آن بیشتر کشاورزی و قبیله ای مردم با وجود مشکلات جغرافیایی. همچنین نگهداری سخت مستند در آن متراکم مرکزی شهری و صنعتی منطقه است.

اما, وجود دارد, نشانه های شوم از گسترده اقتصادی بحران. در مناطق صنعتی اطراف ریپور عمدتا در آن از فولاد حرارتی فرعی و دیگر در مقیاس کوچک صنایع صدها نفر از مهاجران از درون دولت و خارج از خانه رفته است. علاوه بر این, چندین هزاران رشته هستند و نیاز به مراقبت گرفته شود توسط دولت است.

وجود دارد هیچ کار در روستاها. در برخی از جیب همراه Mahanadi حوضه ربیع محصول برداشت شده اما ممکن است واکشی قیمت خوب به بازار در رکود است.

“مردم هر چه سابقه و هدف آنها از در حال مشاهده در مجموع مستند” گفت: Lalit Surjan کهنه روزنامه نگار و سردبیر هندی روزانه Deshbandhu. یک مستند فرمت معنی مردم را نمی خواهد بود قادر به مهاجرت به کشورهای دیگر برای کار.

دولت واکنش نشان داد و در کنار احتیاط شدید و خیلی زود با توجه به گسترده فقیر و جمعیت های آسیب پذیر آن است. “به عنوان اوایل به عنوان در 27 ژانویه, ما تا به حال ما پاسخ سریع تیم به رهبری جمع در سطح منطقه در محل” وزیر بهداشت T. S. Sinhdeo گفت: بیش از تلفن از ریپور. که خیلی قبل از این کشور حتی در نظر گرفته covid-19 یک بحران است. “ما حفظ چشم و نزدیک در حال ظهور جهانی وضعیت و زمان در هیئت مدیره نه تنها دولت بلکه کارشناسان پزشکی” او گفت:.

دولت برخی بسیار خوب سازمان های جامعه مدنی برای جامعه بهداشت و درمان است.

دولت قرار داده و پروتکل ها و روش ها در محل. آن استناد ویژه امنیت عمومی عمل می کنند و شناسایی مکان ها برای جداسازی و تماس با ردیابی. دولت در سطح فرماندهی و کنترل مرکز در ریپور ملاقات هر روز به عنوان تیم منطقه برای اطمینان از هماهنگی بین دولت های مختلف بخش.

چتیسگر راه اندازی اختصاصی covid-19 امکانات در سطح منطقه. ریپور دارای امکانات برای مقابله با موارد جدی و دولت نیز به دست آورد برخی از امکانات خصوصی برای راه اندازی جداسازی تخت.

برای هر تابع مانند مرکز فرماندهی تجهیزات پزشکی لوازم قرنطینه در مرکز قرنطینه تماس, ردیابی, جامعه, ردیابی و آزمایش دولت تنظیم اختصاصی تیم به رهبری توسط IAS افسران و پشتیبانی با موضوع کارشناسان Sinhdeo توضیح داد.

“ما با توجه به کارشناسان از یک روز. که مشغول به کار است”.

دولت ثبت نشده تازه مورد covid-19 در پنج روز گذشته.

زمانی که دولت اجرا در مجموع مستند در 21 مارس آن را به هدف توزیع دو ماه جیره غذایی به خانواده های نیازمند. که از هم جدا آن را تنظیم کنید تا در هر منطقه خانههای امن برای رشته کارگران از درون دولت و یا خارج گدا یا دیگران دسترسی نداشتن به مواد غذایی است. هر منطقه جمع آوری و هر یک از 11,500 ایجاد کرد panchayats شده اند اختصاص داده شده مقرر مقدار دانه برای استفاده در صورت هر گونه پیش بینی نشده exigency.

Jaideep Hardikar خبرنگار آزاد است و از ناگپور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>