دیرین Elle مشاوره نویس E. ژان کارول گفت: مجله اخراج او به دلیل توهین وارد شده توسط رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCensus اداره صرف میلیون ها نفر در آگهی مبارزات انتخاباتی برای کاهش ترس در حذف تابعیت سوال بلومبرگ کمپین: اولیه است دو طرفه نژاد با ساندرز سناتور دموکرات در دیدار با وزیر امور خارجه ایران بیشتر پس از او او را متهم کرد در سال گذشته از تجاوز به او در 1990s.

“از آنجا که تهمت تمسخر من شهرت خندید و من به نظر می رسد & کشیده من از طریق گل پس از 26 سال, ELLE اخراج من” کارول توییتی چهارشنبه. “من نمی سرزنش Elle. این افتخار بزرگ زندگی من نوشتن ‘درخواست E. ژان.’ من سرزنش realdonaldtrump.”

تبلیغات

کارول ادعا کرد در سال 2019 کتاب “چه ما نیاز به مردان است ؟” که تهمت تجاوز جنسی در اتاق پانسمان از یک Bergdorf گودمن فروشگاه در منهتن در اواسط 1990s.

مغلوب ساختن پیشی جستن را رد اتهامات و متهم کارول دروغ گفته بود که “نه از نوع من” و این ادعا هرگز به ملاقات او با وجود یک عکس از این دو با هم که مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رد او “ایستاده با کت من در یک خط است.”

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن متهم کارول از دروغ گفتن او ثبت افترا کت و شلوار در دادگاه نیویورک. وکلای مدافع برای مغلوب ساختن پیشی جستن کرده و با توجه به تاخیر می افتد و تا زمانی که یکی دیگر از افترا دعوی سابق “شاگرد” شرکت کننده در تابستان Zervos که همچنین متهم به تهمت از نظر جنسی آزار او می تواند حل و فصل شود.

تبلیغات

“هیچ چیز در مغلوب ساختن پیشی جستن گسترده تاریخچه شخصی دادخواهی در طول ریاست جمهوری خود پشتیبانی خود را طاس ادعا که کشف و به این که آیا او به دروغ مورد تجاوز کارول را از آسیب زدن به منافع ملی” کارول وکیل روبرتا کاپلان گفت: در یک پرونده در دادگاه عالی ایالت در منهتن شنبه, نیویورک تایمز گزارش داد.

کاپلان تشکیل پرونده شامل یک ایمیل مورخ Dec. 11 از Elle اجرایی سردبیر ارین Hobday گفت کارول بود که خاتمه یافته است. “ما و خوانندگان خود را به طوری قدردانی خود را از سالها کار برای مجله و فوق العاده ستون شما کمک به ما در انتشار” خانم Hobday نوشت: با توجه به بار. “ما شما را از دست ندهید فوق العاده است.”

تپه رسیده به Hearst Magazines, Elle شرکت مادر برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im