گرد و خاکی بیکر طول می کشد بیش کلاهبرداری-خدشه دار Astros مجموعه “آخرین هورا’

هوستون — گرد و خاکی بیکر تصمیم گرفته نشده که دقیقا آنچه که او می گویم به رسوایی-سرند Astros زمانی که او شروع بهار آموزش خود را به عنوان مدیر جدید اما او برخی از پیام.

“شما باید برای رفتن به جلو و مطمئن شوید که این اتفاق نمی افتد دوباره” بیکر گفت. “قطعا آن است که قصد ندارم به اتفاق می افتد در اینجا تماشا کنید و من از همین حالا پیش بینی آن را هرگز دوباره اتفاق می افتد به دلیل این بوده است خجالت برای بسیاری از مردم است.”

بیکر معرفی شد در هوستون در پنجشنبه آوردن ثروت از تجربه به یک باشگاه وضعیتی وخیم از نشانه-سرقت و کلاهبرداری که هزینه مدیر AJ Hinch و مدیر کل جف Luhnow شغل خود را.

بیکر و 70 و اشتیاق برای یک شات در یک گریزان عنوان. همه ستاره outfielder در حالی که 19 سال در رشته های پنجشنبه 22 سال تجربه مدیریتی شروع در سال 1993 با غول. سه بار NL مدیر از سال بیکر بود اجازه رفتن توسط این اتباع پس از 97-65 نجومی در سال 2017.

“این آخرین هورا” او گفت:. “و من فکر کردم من آخرین هورا شد, در واشنگتن, در واقع چون من به همه چیز من دور است. من رفت و به پیدا کردن کفش من رفت به اتاق زیر شیروانی و من کیسه خالی … پس این یک آغاز جدید برای من است.”

و یک آغاز جدید برای Astros, بیش از حد, مالک جیم کرین ساخته شده روشن است. “گرد و خاکی یک نفر از بالا یکپارچگی و او را یک رهبر محترم,” او گفت:. “استخدام گرد و خاکی بیکر است که یک گام بزرگ برای ما به جلو حرکت کند.”

بیکر در خدمت پس از سال 2018 به عنوان مشاور ویژه به غول مدیر عامل لری بائر. بیکر به طور منظم با حضور پسر دارن کالج بازی در کال.

با فقط دو هفته از بهار آموزش بیکر گفت: او را Hinch کارکنان و دست نخورده است.

Kristie Rieken یک خبر مربوط به نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>