گرد و خاکی بیکر می رسد توافق برای تبدیل شدن به Astros’ مدیر

گرد و خاکی بیکر گزارش توافق به مدیر Astros در روز چهارشنبه.

بیکر 70 شد قدیمی ترین مدیر در لیگ های بزرگ. او جایگزین AJ Hinch که اخراج شد Jan. 13 فقط یک ساعت بعد از او به حالت تعلیق در آمد برای این فصل لیگ اصلی بیس بال برای نقش خود در هوستون ثبت نام-سرقت رسوایی.

پنجشنبه 22 سال تجربه مدیریتی شروع در سال 1993 با غول. سه بار لیگ ملی مدیر از سال بیکر گذشته موفق اتباع واشنگتن که به او اجازه دهید پس از یک 97-65 نجومی در سال 2017.

پس از 2018 بیکر به عنوان یک مشاور ویژه به غول مدیر عامل لری بائر, کار در هر دو بیس بال و عملیات کسب و کار از باشگاه. بیکر به طور منظم با حضور پسر دارن کالج بازی در کال.

یک نشانه ژاپنی پارچ: این یک امضا پارچ Shohei کنی به یک جزئی-لیگ قرارداد.

تمیکا شد دو بار تصویب شد تا در NPB پیش نویس است. او تن به تن به صورت صنعتی-تیم لیگ.

سرنوشت خود را تغییر زمانی که او تحت تاثیر یک در نوامبر تمرین آنها در توکیو برگزار شد. او چهار زمین پارچ که fastball می رسد 95 مایل در ساعت. او همچنین می اندازد یک برش منحنی و changeup.

— John Shea

به طور خلاصه: مسکن گرگ هلند بازگشته است با Royals, موافقت جزئی-لیگ قرارداد خواهد بود که به ارزش $1.25 میلیون دلار برای یک سال اگر به اضافه 40-man فهرست. … کریس برایانت از دست داده و خدمات خود را در زمان شکایت علیه توله معنی او دو سال قبل از او واجد شرایط برای رایگان آژانس به جای تبدیل شدن به یک عامل آزاد پس از سال 2020 فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>