در طول مستند کاوش حیدرآباد از طریق مجازی میراث پیاده روی

آیا شما می دانید که قطب شاهی حاکمان سابق Golconda پادشاهی تا به حال شتر با وجود این واقعیت است که آنها نه حاکم بیش از یک کویر پادشاهی? Golconda بود در اصل کاروان مسیر به نام ادویه مسیر اتصال Masulipatnam در سواحل شرق با سورات در غرب است. شتر ترجیح داده بودند برای کاروان از آنجا که آنها می تواند مقاومت در برابر سفرهای طولانی بدون مکرر آب و مواد غذایی مورد نیاز است. قطعات از اطلاعات مانند این شد نشان داد در طول میراث پیاده روی انجام شده توسط حیدرآباد مسیرهای پیاده روی در روز یکشنبه. این یک مجازی میراث پیاده روی ریشه در توییتر مطابق با COVID-19 مستند محدودیت.

حیدرآباد مسیرهای لگد کردن آن سری مجازی میراث پیاده روی بر میراث جهانی در روز 18 آوریل با یک پیاده روی به Charminar. حیدرآباد مسیرهای پیاده روی در نظر دارد برای ادامه این مجازی پیاده روی تا زمانی که آن را امن برای سرمایه گذاری برای گروه میراث پیاده روی دوباره. پس از Charminar و Golconda یک بعدی است به احتمال زیاد به در حسینی علم, بین المللی, روز مادر, مه 10.

ب Gopalakrishna بنیانگذار حیدرآباد مسیرهای شد یک ذره مردد که این ایده از یک مجازی پیاده روی توییتر شناور توسط Andrew Fleming های انگلیسی, معاون کمیساریای عالی به آندرا پرادش و Telangana. “او خواهد حضور ما میراث پیاده روی و زنده صدای جیر جیر های حدود 25 تا 30 توییتهای با تصاویر و اطلاعات و حفظ آن تعاملی از طریق پرسش. او با اعتماد به نفس که ما می توانید سعی کنید از یک روش مشابه می گوید:” Gopalakrishna.

در زمان به عقب

  • مجازی میراث پیاده روی: بعدی مجازی پیاده روی برگزار خواهد شد و در بین روز مادر, آوریل 10, حسینی به علم.
  • داستان هند: سری جدید خواهد روکش تاریخ شهرستانها متفاوت است. Gopal سینگ خواهد شد بحث در مورد Bikaner Sivakumar Sethuraman در چنای و Gopalakrishna در حیدرآباد. این مذاکرات پشتیبانی می شود عکس از این شهرستانها از طریق سنین. شهرهای دیگر مانند جیپور دهلی نو کلکته بوپال و اورنگبد در خط لوله.

حیدرآباد مسیرهای باقی ماند فعال در Facebook و Instagram در گذشته و نه در توییتر. این بار Gopalakrishna تصمیم به آن را امتحان کنید. او می دانست که این امر می تواند یک کمی بیشتر به چالش کشیدن برای دریافت توجه از کاربران آنلاین در حالی که از داشتن یک گروه از واکر که در سایت میراث.

Gopalakrishna نگاه در گذشته پیاده روی جمع آوری عکس و اطلاعات و تصمیم به انجام مجازی مانند راه رفتن او را یکی واقعی. آن آغاز شد و با مختصر معرفی پشتیبانی شده توسط یک عکس از چند واکر بودند که اوایل پرندگان در Golconda فورت ورودی منتظر دیگران برای پیوستن به.

مجازی به راه رفتن ادامه داد: برای بیش از دو ساعت از طریق یک سری از توییت با عکس ها و پرسش های تعاملی و حکایات از تاریخ است. “در طول یک پیاده روی در حال حاضر و پس از آن مردم خواهد به اشتراک گذاری داستان است که آنها را شنیده و یا خوانده شده مربوط به یک سایت تاریخی. ما سعی به در آورد که ماهیت تعاملی آنلاین از طریق پرسش و پاسخ می گوید:” Gopalakrishna.

نزدیک به 300 توییتر کاربران درگیر با مجازی پیاده روی بیش از دو و نیم ساعت به مدت حداقل 40 نفر پاسخ در یک نقطه معین از زمان.

داستان از هند

Gopalakrishna می خواهد برای ادامه این مجازی راه می رود. او همچنین در نظر دارد برای انجام یک “داستان هند’ آنلاین بحث سری با دعوت از کارشناسان از شهرهای مختلف و آوردن به جلو تاریخچه بینش از مکان های مختلف در هند است.

به تازگی حیدرآباد مسیرهای پیاده روی انجام یک چنین بحث آنلاین در تاریخ واراناگل در تلوگو فلفلی با تلوگو شعر. “زمانی که من فکر کردم این امر می تواند جالب برای تعامل با مردم با داستان از مناطق مختلف کشور می گوید:” Gopalakrishna.

داستان از هند با هدف contextualise تاریخ هند از طریق آن جغرافیا. انتظار برای گوش دادن به داستان از مبدا از یک شهر و تاریخ آن از کسانی که انجام میراث پیاده روی در شهرهای مختلف.

(بررسي @HyderabadTrails در توییتر خود در Facebook صفحه و @hyderabadtrails در Instagram برای جزئیات بیشتر)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>