Durbin تایید بایدن: او می تواند شروع به التیام زخم های این کشور تقسیم شده’

سناتور. Dick Durbinریچارد (دیک) یوسف DurbinSchumer رابرتز برخورد inflames حزبی شکاف بیش از دیوان عالی کشور به عنوان بایدن موج دلاری اوکراین پروب حرکت به خط مقدم سناتور بازگشت کوتاه مدت نظارت فرمت پی بن بست بیشتر (من.), شماره 2 مجلس سنا دموکرات, تایید کرده است, جو بایدن, جو بایدن, ‘Easy دسترسی به بایدن مجاز از معترضان به عجله مرحله در تجمع یادداشت: بایدن آماده برای سود در آینده امواج مقدماتی آسیب پذیر خواهان طفره رفتن از سوالات در حمایت از ObamaCare به طرح دعوی در دادگاه بیشتر به عنوان معاون رئیس جمهور سابق همچنان به سخت بازپرسی کردن از حمایت از تأسیس حزب دموکرات برای خود کاخ سفید را پیشنهاد داد.

Durbin را تایید می آید جلوتر از ایلینوی اولیه در 17 مارس زمانی که 155 متعهد نمایندگان خواهد بود تا برای grabs. Durbin که پیوست شهردار شیکاگو لری Lightfoot (D) در حمایت بایدن گفت: معاون سابق رئیس جمهور خواهد بود قادر به متحد کردن کشور و مربوط به مسائل متوسط آمریکایی است.

“امریکا باید یک رئیس جمهور چه کسی می تواند شروع به التیام زخم های این کشور تقسیم شده است. جو بایدن خواهد بود که رئیس جمهور” Durbin در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

“امریکا باید یک رئیس جمهور چه کسی می داند که اکثر آمریکایی ها نگرانی بیشتر در مورد سوپر مارکت از بازار سهام است. که خانواده مبارزه چک به چک نیاز به یک رهبر که به خاطر آنها هر روز,” او اضافه شده است. “امریکا باید یک رئیس جمهور خواهد شد که گسترش حمایت از ACA بنابراین هر خانواده و هر فرد دسترسی به قیمت مناسب با کیفیت مراقبت های بهداشتی. جو بایدن خواهد بود که رئیس جمهور.”

Durbin که انباشته ستایش در بایدن در گذشته و کار با او برای سال ها در سنا است و در رشته ایلینوی قانونگذاران که آمده اند در حمایت از او را پس از فرود در 10 از 14 سه شنبه متحده است.

ایلینوی دموکراتیک بهداشت ، Tammy DuckworthLadda (Tammy) Tammy DuckworthSanders آماده برای سوپر شنبه استقرار صف آرایی دموکرات ها در پشت بایدن سناتور دیدن جزر و مد تبدیل شدن به سمت بایدن پس از پیروزی بزرگ تر و مظنونان حمله به دانشگاه مایک Quigleyمایکل (مایک) بروس QuigleyOvernight انرژی: سنا به دنبال افزایش عظیم در بودجه حفاظت از | کاخ سفید را افزایش می دهد اعتراض بیش از برنامه ریزی برای کاهش گرما به دام انداختن مواد شیمیایی | داخلی دفاع رئیس بودجه در میان گرم, انتقاد بایدن به دنبال سرمایه گذاری در سه شنبه تعجب قانونگذاران دموکرات rip کارسون بیش از کاهش بودجه مسکن, سیاست, بیشتر, Robin Kellyرابین لین KellyBiden به دنبال سرمایه گذاری در سه شنبه تعجب قانونگذاران با تجربه دست اول با استفاده از مواد غذایی تمبر تماس در مغلوب ساختن پیشی جستن به قطع برنامه Hillicon دره: FCC, حرکت, در برابر, Huawei, ZTE | Dem گروه درخواست گوگل برای تجدید نظر در خط مشی تبلیغات | لایحه معرفی شده برای افزایش دسترسی به داده ها در طول پروب بیشتر و بیل فاسترجورج (بیل) ویلیام FosterBiden به دنبال سرمایه گذاری در سه شنبه تعجب شبانه انرژی: مغلوب ساختن پیشی جستن اعتبارات پیشرفت اقتصادی به محیط زیست rollbacks | رای به حکم داخلی تاخیر نماز صبحانه | Dems آمار آژانس برای تاخیر در بهره وری انرژی بودجه دموکرات آمار سازمان حفاظت محیط زیست برای برگزاری بهره وری انرژی وجوه بیشتر از همه بیرون آمد این هفته به تایید بایدن پیوستن به مظنونان حمله به دانشگاه براد اشنایدربرادلی (براد) اسکات SchneiderDuckworth تایید بایدن پیش از سه شنبه هریس کاسترو معرفی قطعنامه در محکومیت تهمت دستیار استفان میلر فلسطینی ها در صورت کاهش گزینه های با مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح بیشتر و دنی دیویسدانیل (دنی) K. DavisDuckworth تایید بایدن پیش از سه شنبه ایلینوی در کنگره دیویس تایید بایدن پیش از آیووا قفقاز هر دو طرف راهرو برای تماس های محلی و دولت فدرال همکاری در بی خانمانی بیشتر که قبلا حمایت خود را از کاخ سفید پیشنهاد.

هر دو بایدن و سناتور. برنی ساندرزسناتور ورمونت’Easy دسترسی به بایدن مجاز از معترضان به عجله مرحله در تجمع یادداشت: بایدن آماده برای سود در آینده امواج مقدماتی آسیب پذیر خواهان طفره رفتن از سوالات در حمایت از ObamaCare به طرح دعوی در دادگاه بیشتر (I-Vt.) انتظار می رود که به شدت مسابقه اصلی در ایلینوی یکی از چهار ایالت برگزاری نامزدی مسابقات در 17 مارس است. سرزمین لینکلن را دوم بالاترین نماینده مسافت از روز پشت فلوریدا.

یک دانشگاه ایلینوی جنوبی نظرسنجی ماه گذشته منتشر شد نشان داد ساندرز با 5 نقطه سرب در دولت هر چند بررسی های انجام شده قبل از بایدن برنده ولگردی و قانونی شکنی از کارولینای جنوبی و سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>