Duckworth تایید بایدن پیش از سه شنبه

سناتور. Tammy DuckworthLadda (Tammy) Tammy DuckworthJoe والش به پایان می رسد ایران چالش اصلی برای مغلوب ساختن پیشی جستن ایلینوی سناتورها دیدار با Amtrak مدیر عامل شرکت بیش از 000 برچسب قیمت برای کاربران صندلی چرخدار دموکرات بپرسید Amtrak به بررسی سیاست های پس از کاربران روی صندلی چرخدار به نقل از K قیمت بلیط بیشتر (D-بیمار است.) حمایت جو بایدن, جو بایدن دموکرات نامزد دنده تا برای دراماتیک سه شنبه خوان ویلیامز: آیا ایران تا کنون جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن? اوباما و بایدن به نام برای تبریک پس از کارولینای جنوبی پیروزی: گزارش مطلب سه شنبه در ساختمان سابق معاون رئیس جمهور حمایت از قانونگذاران جلوتر از مهم سه شنبه نژادها.

Duckworth یک مبارزه با کهنه ستایش بایدن به عنوان بهترین نامزد برای پشتیبانی از نیروهای ایالات متحده و جانبازان است.

“کسانی از ما که خدمت کرده ام این ملت در درک چقدر مهم است برای فرمانده کل قوا به اند نه تنها به عمق تجربه مورد نیاز برای محافظت از کشور ما بلکه فروتنی و به رسمیت شناختن قدر فداکاری سربازان ما را در خود سفارشات” Duckworth در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

“به عنوان یک مبارزه جانباز و معاون سابق VA [Veterans Affairs], منشی, من می دانم که جو بایدن فقط نمی خواهد پرداخت خدمات لب به کسانی که فداکاری او خواهید مطمئن شوید که ما سربازان و جانبازان دریافت حمایت و مراقبت و توجه آنها به دست آورده ایم.”

او تن به تن بایدن به عنوان یک جایگزین به رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpThis هفته: خانه چشم رای در اورژانس coronavirus بودجه دموکراتیک نامزد دنده تا برای دراماتیک سه شنبه جاد گرگ: مغلوب ساختن پیشی جستن و Pelosi — که دیوانه در حال حاضر ؟ بیشترادعا بایدن بر خلاف وقت جمهوری خواه دارای “سابقه ثابت” ارائه در وعده برای “کمک به پسر کوچک و جوامع از رنگ است.”

Duckworth هفتم سناتور به پشت بایدن نامزدی.

او قبلا تایید شده توسط مظنونان حمله به دانشگاه ایلینوی براد اشنایدربرادلی (براد) اسکات SchneiderHarris کاسترو معرفی قطعنامه در محکومیت تهمت دستیار استفان میلر فلسطینی ها در صورت کاهش گزینه های با مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح ایلینوی مجلس آخرین به حمایت بایدن از رئیس جمهور بیشتر (D) و دنی دیویسدانیل (دنی) K. DavisIllinois Rep. دیویس تایید بایدن پیش از آیووا قفقاز هر دو طرف راهرو برای تماس های محلی و دولت فدرال همکاری در بی خانمانی تپه صبح روز سه گزارش – استیضاح محاکمه یک هفته دور; مناظره شب بیشتر (D).

پیش از سه شنبه بایدن نیز جمعآوری امضا از اعضای کنگره به نمایندگی از 14 متحده است که رای گیری روز سه شنبه همراه با American Samoa.

تبلیغات

تشکر. ورونیکا Escobarورونیکا EscobarDemocrats call for Twitter Facebook به پایین پلوسی تصویری ارسال شده توسط Trump, El Paso, Walmart تیراندازی مشکوک متهم تحت فدرال جرم و جنایت نفرت قانون تپه صبح روز سه گزارش – یخی لحظات بین مغلوب ساختن پیشی جستن پلوسی علامت گذاری ملی آدرس مطلب (D-تگزاس) اعلام کرد بایدن حمایت جمعه به عنوان نماینده کنگره گیل کیسنرسگیلبرت (گیل) ری CisnerosMORE (D-کالیفرنیا). ویرجینیا در کنگره جنیفر Wextonجنیفر لین Wexton دموکراتیک نامزد دنده تا برای دراماتیک سه شنبه دموکرات مطبوعاتی بانک جهانی رئیس در جلسه با رئیس جمهور اوکراین در میان تهمت فشار پلوسی دعوت از ناتوانی گروه حمایت دولت از اتحادیه بیشتر (D) اعلام کرد برای حمایت بایدن روز یکشنبه.

تشکر. همین Beyer (D-Va.) نیز تایید بایدن روز یکشنبه پس از سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل Buttigieg دموکراتیک نامزد دنده تا برای دراماتیک سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن: Buttigieg انداختن شروع از حزب دموکرات ‘گرفتن برنی از بازی’ Buttigieg انداختن انتخابات ریاست جمهوری بیشتر کاهش یافته و خارج از مسابقه است. بیر اولین عضو کنگره به تایید Buttigieg.

بایدن که به دنبال ساخت حرکت خود را پس از برنده شدن خود را اول ابتدایی شنبه در کارولینای جنوبی است. او می تواند انتخاب کنید تا پشتیبانی از برخی از Buttigieg میانهرو حامیان به دنبال یک نامزد جدید برای در مسابقه است.

بایدن در حال رفتن به سوپر شنبه دوم از نظر تعداد نمایندگان متعهد با سن. برنی ساندرزسناتور SandersThis هفته: خانه چشم رای در اورژانس coronavirus بودجه دموکراتیک نامزد دنده تا برای دراماتیک سه شنبه جاد گرگ: مغلوب ساختن پیشی جستن و Pelosi — که دیوانه در حال حاضر ؟ بیشتر (I-Vt.) در سرب پس از برنده در نیوهمپشایر و نوادا.

ایلینوی است در میان 15 مسابقه روز سه شنبه. ایلینوی برنامه ریزی شده است برای نگه اولیه آن در 17 مارس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>