هواپیماهای بدون سرنشین استفاده می شود برای نظارت بر درجه حرارت بدن افراد جنبش در جنوب بنگلور

بنگلور:
پس از استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای ضد عفونی کردن برخی از قطعات از بنگلور مقامات در هند فن آوری سرمایه در حال حاضر استقرار هواپیماهای بدون سرنشین برای نظارت بر جنبش مردم و همچنین دمای بدن خود را.

این حرکت در میان افزایش شکایات و تخطی از 21 روز در سراسر کشور مستند دوره اعلام شده توسط نخست وزیر نارندرا.

“این به ویژه هواپیماهای بدون سرنشین است که یک سطح سازمانی هواپیماهای بدون سرنشین و نه آنهایی که استاندارد موجود در بازار. آن ساخته شده است در ویژگی های یک سخنران, دوربین حرارتی و 10x زوم” گفت: Santosh Kumar, مدیر عامل شرکت بنگلور-بر اساس GCID یک شرکت فن آوری در برخورد با امنیت دیجیتال.

هواپیماهای بدون سرنشین نیز قادر به جذب حرارت از مردم در خیابان.

قرارداد توسط معاون کمیسر پلیس جنوب بنگلور این شرکت شده است با استفاده از این فن آوری برای اطلاع رسانی به پلیس در مورد مکان های که در آن مردم یافت می شود loitering بدون هدف.

با زمان پرواز از حدود 30 دقیقه) و در محدوده 3 متر و حداکثر ارتفاع پرواز از 800 متر این هواپیماهای بدون سرنشین ارائه یک راه برای کمک به اجرای قانون مقامات در نظارت بر جنبش مردم در این شهرستان است.

همسایه Mysuru نیز برنامه ریزی های مشابه حرکت می کند برای نظارت بر خیابان ها و اطلاعیه ها به متفرق کردن جمعیت.

دیپاک Gowda که یک متخصص فن آوری با این شرکت گفت: سه هواپیماهای بدون سرنشین مستقر شده اند در این منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>