Drew Brees پاسخ به تهمت: ما نمی توانیم با استفاده از پرچم به نوبه خود مردم را به دور و یا منحرف کردن آنها’

New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees روز جمعه تحت فشار قرار دادند و پس از بازگشت رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTwitter مدیر عامل: ‘درست نیست که از بین بردن تهمت کمپین تصویری غیر قانونی بود به عنوان رئیس جمهور ادعا کرده است بایدن به طور رسمی پیاپی دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری بر می گوید او نمی دهد ‘تاکتیکی’ فرمان برای روشن شدن لافایت معترضان مطلب گفت: بازیکن فوتبال باید عذرخواهی برای اظهارات بحث برانگیز در برابر ورزشکارانی که زانو زدن در طول سرود ملی در اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی.

در یک Instagram post کارگردانی در جمهور Brees گفت که او متوجه شده است که این موضوع در دست است که در مورد پرچم آمریکا.

“این شده است هرگز. ما دیگر نمی تواند استفاده از پرچم به نوبه خود مردم را به دور و یا منحرف کردن آنها از مسائل واقعی که به صورت سیاه و سفید ما جوامع” Brees نوشت.

تبلیغات

“ما این بازگشت در سال 2017, و متاسفانه من به ارمغان آورد و آن را به عقب با نظرات من در این هفته. ما باید از صحبت کردن در مورد پرچم و تغییر توجه ما به مسائل واقعی سیستمیک نژادی و بی عدالتی اقتصادی ظلم و خشونت پلیس و قضایی & زندان اصلاحات است.”

مشاهده این پست در Instagram

به realdonaldtrump از طریق من در حال انجام گفتگو با دوستان هم تیمی و رهبران در جامعه متوجه این مسئله در مورد پرچم آمریکا. آن شده است هرگز. ما دیگر نمی تواند استفاده از پرچم به نوبه خود مردم را به دور و یا منحرف کردن آنها از مسائل واقعی که به صورت سیاه و جوامع است. ما این بازگشت در سال 2017, و متاسفانه من به ارمغان آورد و آن را به عقب با نظرات من در این هفته. ما باید از صحبت کردن در مورد پرچم و تغییر توجه ما به مسائل واقعی سیستمیک نژادی و بی عدالتی اقتصادی ظلم و خشونت پلیس و قضایی & اصلاحات در زندان. ما در یک مقطع حساس در تاریخ ملت ما! اگر نه در حال حاضر ، ما به عنوان یک جامعه نیاز به گوش دادن و یادگیری از درد و رنج ما سیاه جوامع است. ما باید بپذیریم که مشکلات شناسایی راه حل و سپس با قرار دادن این اقدام است. جامعه سیاه و سفید نمی تواند آن را به تنهایی. این نیاز همه ما است.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Drew Brees (@drewbrees) در

Brees گفت: در اوایل این هفته که او هنوز پشتیبانی نمی کند بازیکنان NFL زانو طول سرود ملی گفت که او “هرگز موافق با کسی بی احترامی” در این کشور یا آن پرچم.

نظرات ملاقات با swift مقاومت مواجه با منتقدان گفت: آنها به نظر می رسد ناشنوا تن در چهره ملی تظاهرات علیه کشتار جورج فلوید که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

ورزشکار صادر ظهر عذرخواهی در روز پنج شنبه خود را “حساس” اظهارات گفت: آنها “به طور کامل از دست رفته را در مسائل مواجه هستیم در حال حاضر به عنوان یک کشور است.”

تبلیغات

“آنها فاقد آگاهی و هر نوع همدردی یا همدلی است. به جای این واژه را تبدیل به تفرقه و مضر و گمراه مردم را به باور که به نحوی به من دشمن است. این نمی تواند بیشتر از حقیقت است و نه یک انعکاس دقیق از قلب من یا شخصیت من,” او گفت:.

رئیس جمهور اما نگهداری می شود که Brees باید عذرخواهی کرد.

“من از طرفداران بزرگ از Drew Brees. من فکر می کنم او واقعا یکی از بزرگترین quarterbacks اما او باید گرفته اصلی خود را مبنی بر گرامیداشت باشکوه پرچم آمریکا. شکوه قدیمی است که به محترم گرامی و پرواز بالا” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی جمعه.

“ما باید ایستاده راست و بلند در حالت ایده آل با یک سلام یا یک دست بر روی قلب. دیگر وجود دارد چیزهایی که شما اعتراض کنید اما نه بزرگ ما پرچم آمریکا – هیچ زانو!” او اضافه شده است.

در پاسخ به رئیس جمهور Brees گفت که جامعه “نیاز به گوش دادن و یادگیری از درد و رنج ما سیاه جوامع است. ما باید بپذیریم که مشکلات شناسایی راه حل و سپس با قرار دادن این اقدام است. جامعه سیاه و سفید نمی تواند آن را به تنهایی. این نیاز همه ما است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و اغلب برافراشته در برابر ورزشکارانی که زانو زدن در طول سرود ملی به عنوان یک تظاهرات سکوت در برابر خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند.

این حرکت برای اولین بار آغاز شده توسط سابق NFL quarterback khezri در سال 2016 اما مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: لیگ ملی فوتبال باید آتش بازیکنانی که به اعتراض.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>