رویا را تکذیب کرد: ویروس خط تیره دیتون جادویی hoops فصل

دیتون اوهایو — coronavirus شیوع است ناگهان roused دانشگاه دیتون مردان تیم بسکتبال این شهر به آن سوگند از رویای یک فصل است.

این 29-2 آگهی رتبه بندی شماره 3 در آسوشیتد پرس نظرسنجی نورد به مسابقات بازی در 20 بازی برنده خط خط که تا به حال برداشته ارواح در یک شهر به ضرب و شتم در سال گذشته با تیراندازی و کشتار و گردباد ویرانگر.

اما NCAA تصمیم روز شنبه به لغو مارس جنون یکی از بسیاری از جمله لغو تصمیم این هفته به عنوان ویروس گسترش به پایان رسید امید برای کوچک کاتولیک رومی اولین مدرسه چهار نهایی ظاهر از سال 1967 زمانی که تازه بدوران آگهی تیم از دست داد به Lew Alcindor-led UCLA در بازی های قهرمانی است.

آگهی طرفداران را تکان داد سر خود را جمعه در اورگان, سرگرمی, منطقه, که در آن تیراندازی رخ داده است Aug. 4.

“من احساس می کنم مانند آنها سرقت کردم” گفت: Shawn Mathews, 21, که گفت که او پسر عموی گارد Trey Landers.

پدر نورمن Mathews 49 گفت: آنها شده بود “به دنبال به جلو به آنها را به رفتن تمام راه را. Wow.”

لغو هر چند بود و حق تصمیم گیری با ویروس, پخش كردن, او گفت:.

“شما نمی دانید چه به انتظار” قدیمی تر Mathews گفت. “من حدس می زنم ما باید صبر کنید تا سال آینده.”

Landers یک دیتون بومی اظهار تاسف در توییتر: “من آرزو می کنم که همه از این فقط یک رویا من می توانم از خواب بیدار از. … آرزو می کنم من می تواند بازی یک بازی بیشتر با برادران من.” او اضافه شکسته-قلب emoji.

“برای دیدن آن به پایان رسید مانند این باعث می شود قلب من صدمه دیده است اما من سپاسگزار برای گرفتن این فرصت را به بازی در UD,” یکی دیگر از تیم, رهبر, ron driesen ارسال شده در Instagram. “این یک افتخار برای پوشیدن ‘لیبرتی’ در سراسر قفسه سینه و آن را به من اجازه داد تا به ایجاد خاطرات که من گرامی برای بقیه زندگی من است.”

مربی آنتونی اند همچنین در دیتون ضبط با تشکر از شما پیام برای “بروشور ملت” پنج شنبه شب پس از بازگشت به دانشگاه از اقیانوس اطلس 10 کنفرانس مسابقات در شهر نیویورک بدون بازی یک بازی است.

“اگر چه ما احساس وجود دارد بیشتر برای ما به سعی کنید برای به انجام رساندن در طول فصل وجود دارد چیزی است که می تواند دور چه این مردان جوان را در دادگاه در طول کل فصل” گرانت گفت. “تاریخچه ساخته شده بود در بسیاری از مناطق مختلف است. فقط تلاش و عشق است که آنها نشان دادند که برای هر یک از دیگر من فکر می کنم نشان دهنده این دانشگاه این جامعه در باور نکردنی مد.”

Landers و Mikesell در حال سالمندان و با شدت بهم زدن-dunking احساس اوبی Toppin است که به احتمال زیاد NBA-محدود ترک گرانت با سوراخ های بزرگ برای پر کردن و دیتون به احتمال زیاد برای شروع فصل آینده آن را به عنوان این یکی: unranked.

شهردار نان Whaley یک UD زاج سفید روز جمعه گفت آن خیره کننده است که آگهی’ فصل به پایان رسید “نه با یک دست دادن, اما با بحران بین المللی.”

دیتون را مدیر ورزشی و بسکتبال سر مربیان در روز جمعه ارائه افکار و نماز را به قربانیان ویروس همراه با امید است که لغو خواهد شد کمک به کاهش سرعت گسترش آن.

“این است که بزرگتر از بسکتبال” گرانت گفت.

هر دو تیم برنده خود را در کنفرانس ها و مربیان گفت: این سخت بود برای دیدن آنها را از دست دادن چه چیزی می تواند یک بار در طول عمر فرصت برای یک عنوان ملی.

“آنها در دل شکسته” زنان مربی Shauna سبز گفت. “آن شکست قلب من است.”

نیل سالیوان مدیر ورزشی گفت که چه تیم اتحاد به معنای شهر است که از طریق به عنوان بسیاری به عنوان دیتون است و باعث می شود آن را “بسیار دشوار است.”

NCAA لغو است و همچنین یک شکست برای یک مبارزه اقتصادی است که سالانه میزبان این مسابقات برای اولین بار چهار باز کردن بازی. Whaley گفت: این اثر که از دست دادن خواهد شد به احتمال زیاد “یک قطره در سطل” نسبت به مالی بازدید جلوتر به مدارس نزدیک است.

علاوه بر “بروید آگهی” پیام وجود دارد هنوز آگهی در اورگان منطقه استقبال چهار طرفداران.

“همه ما در حال رفتن به یک ضربه” گفت: Gus Stathes, 35, که اجرا می شود در هر بشکه خانه بار با همسر خود.

این تیم گفت: تا به حال شده است “آفتاب ری سرشار از طوفان” برای دیتون.

در حال حاضر که ری رفته است.

“این بسیار دیتون سناریو” Stathes بیدارم.

در حالی که آگهی طرفداران و جامعه هستند و غمگین در مورد آنچه که ممکن است شده اند Whaley فکر می کند که این تیم پشت سر گذاشتن خاطرات که تحمل خواهد شد.

“مهم نیست که چه یک بیماری همه گیر را به آنها را متوقف کند و این یک فصل ویژه,” او گفت:. “من فکر می کنم این را به عنوان یک تیم و یک فصل خواهد شد که صحبت در مورد سال.”

دن Sewell یک خبر مربوط به نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>