DRDO دانشمندان رسیدن به گجرات پورت به بازرسی کشتی چینی

دهلی نو:
دانشمندان هسته ای ایران از DRDO رسیده Kandla پورت در گجرات در روز دوشنبه به بازرسی یک کشتی چینی حامل یک ماشین استفاده می شود برای راه اندازی موشک های بالستیک است که بازداشت شده وجود دارد.

کشتی enroute بندر قاسم در کراچی در تلاش بود به تصویب در اتوکلاو به عنوان یک خشک کن صنعتی.

یک تیم از دفاع از تحقیقات و توسعه سازمان (DRDO) پیدا کرده اند که از اتوکلاو استفاده می شد را پوشش کامپوزیت برای سوخت جامد موشک های بالستیک. در حال حاضر دانشمندان هسته ای ایران شده اند و با عجله به مطالعه اتوکلاو. اگر یافته های خود را اثبات که اولین تیم اتوکلاو ضبط خواهد شد.

“از کشتی های تجاری تا به حال یک دلار هنگ کنگ پرچم و حمل یک ماشین استفاده می شود که برای راه اندازی موشک های بالستیک” شهادت” ،

کشتی ره بود در فوریه 3, هنگامی که آن را متوقف و در Kandla بندر در طول آن سفر به بعد از Jiangyin بندر در چین است. هندی مقامات آداب و رسوم در بر داشت محموله پس از به درستی نظارت کشتی.

منابع بیشتر اشاره کرد که اتوکلاو — 18×4 متر در ابعاد — موجود در کشتی بود در واقع یک اتاق فشار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای هر دو غیر نظامی — علمی و صنعتی-و مقاصد نظامی.

اگر رگ صاحبان می تواند شارژ برای نقض ویژه مواد شیمیایی موجودات زنده و مواد و تجهیزات و فن آوری (Scomet) قوانین صادرات.

وزارت امور خارجی حاضر به اظهار نظر در مورد این موضوع.

این کشتی به نام ‘Da Cui یون’ به چپ چین برای کراچی در ژانویه 17.

پورت که در آن به رهبری بود در پاکستان نزدیک است به فضا و اتمسفر بالایی تحقیقات کمیسیون که توسعه هسته ای پاکستان فن آوری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>