Draymond سبز بارگیری نشود در nemesis Charles Barkley: “نه به اندازه کافی هوشمند نیست واجد شرایط’

به نظر می رسد Draymond سبز تا به حال به اندازه کافی از TNT تحلیلگر Charles Barkley و بی امان مسخره طول این از دست رزمندگان طلایی امور خارجه فصل است.

Barkley که مسخره Draymond سبز در طول پخش برنامه های تلویزیونی خود را برای “triple-تک” آمار خطوط در زمان چیزهای کمی بیشتر در هفته گذشته زمانی که او پیشنهاد رزمندگان ستاره رو خارج بر روی هدف در برابر لس آنجلس لیکرز.

“او تمام چیزهای که” Barkley گفت: از سبز. “در حال حاضر که او به بیرون رفتن وجود دارد و مبارزه برای او فقط نمی خواهید به بازی. من استراحت بدهد. خانواده بهتر ترک گفتن من چه کسی می تواند بگوید چه کسی می تواند بازی و کسی که نمی تواند بازی من می توانم بگویم که می توانید و چه کسی نمی تواند بازی کند.”

در طول رزمندگان تمرین روز جمعه سبز در نهایت در پاسخ به Barkley و نگه دارید نه به عقب و حتی کمی.

“Barkley باید قبل از رفتن من را شغل خود را” سبز گفت. “از آنجا که من می توانید انجام دهید که هست. او را به اندازه کافی پول بازی بنابراین او نیاز دارد که کار اما او باید متوقف صحبت کردن به من. من تمایل به پایان دادن به افراد به طوری که او باید قبل از من کار خود را.”

بیشتر رزمندگان: Stephen کاری و نقش برجسته را به رزمندگان’ از دست دادن به رپتورز سرگرم کننده

سبز ادامه داد: “او همچنین نمی تواند صحبت بسکتبال با من یا نه. به اندازه کافی هوشمند واجد شرایط نیست, هیچ, حلقه نمی تواند نشستن در این جدول است.”

حرکت خود را سر چارلز.

اریک تینگ است SFGATE دیجیتال خبرنگار. ایمیل: [email protected] | Twitter:@_ericting

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>