درام نامحدود در پروکسی بار و کافه

درام آشکار در پروکسی بار و کافه در Kondapur. به جز یک لیوان آب هیچ چیز در اینجا خدمت بدون یک خط تیره از دود. اگر شما فکر می کنم دود دو پاس و سپس انتظار نوشیدنی خود را در حال خدمت در یک شیشه ای پوشش داده شده در یک خیره کننده رنگ پودر. نه بیش از حد مشتاق از پودر در مواد غذایی خود را ؟ چگونه در مورد یک پانسمان معطر خوراکی گل ؟ در میان این showstopper بر به دوره اصلی — مرغ کاری است که می آید با یک پتو از خاکستر کمتر و دود آتش.

پروکسی بار است که یک خانه شیشه ای و شگفت آور با افزایش دما نبود خفقان. این صندلی در فضای باز منفی هوا-con بیش از حد به نظر نمی رسد یک انتخاب بد. از آنجایی که من می خواستم به کاهل بر روی نیمکت من تصمیم به نشسته در داخل خانه. من متوجه گروه های بزرگتر از شام (بیشتر به دفتر جمعیت) ترجیح می دهند دیگر میز با صندلی های بالا.

Drama unlimited at Proxy Bar and Cafe

پروکسی است همه چیز در مورد فیوژن مواد غذایی که باعث چشمگیر ورود به جدول خود را. همچنین با توجه به کوکتل خدمت در اینجا چیزی برای نگاه به جلو به این محل چیزی است که شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن به پاتوق خود را با دوست دختر و یا با یک دسته از دوستان که اشتهای خوبی برای غذا و سپاسگزار از پا بهره برداری موسیقی.

پس من famished من دستور داد خود را امضا میگو سرخ در poutine بخش است. کره-سیر میگو پوتین خواهد بود یک لذت برای کسانی که عاشق سیب زمینی. میگو در خدمت بیش از یک تخت سیب زمینی سرخ که بیشتر اعتیاد آور هستند و به عنوان یک ظرف منتقل شود به اطراف میز.

Drama unlimited at Proxy Bar and Cafe

پس از آشپز توصیه می شود نسخه خود را از KFC, من رفت و برای آن نیز هست. KFC است کرالا مرغ سرخ شده با این تاپیک گرد و غبار در بالا به عنوان یک چاشنی زدن و سرخ شده با برگ کاری به آن بسیار ساده احساس.

منو در این نوار و کافه ارائه می دهد همه چیز را از همبرگر dimsums پاستا پخته تخصص پیتزا و ارائه می دهد roti-naans و برنج را با ادویه کاری نیز هست. منوی برنامه ریزی شده است در چنین راهی است که هر کس در یک گروه باید چیزی به سفارش.

Drama unlimited at Proxy Bar and Cafe

در منوی آنچه شما قطعا باید به جلوگیری از آندرا کاری ماهی با پیاز-روغن pulao. این ظرف سرو با خشک بونیتو که دارای طعم و مزه تند. ماندن به خصوص اگر خشک ماهی شما نیست هیچ 1 اولویت است. در غیر این صورت آن برنج است که طعم دار ماهی و کاری چیزی بود اما آندرا. برای این است که ‘راه آهن گوشت گوسفند کاری که خدمت کرده است با laccha paratha/naan. گوشت تجزیه لحظه ای که شما آن را قرار داده شما ، این کاری است که پشت سر هم از طعم که خفیف هستند اما گرد هم می آیند برای ایجاد یک سمفونی را در دهان خود. وجود دارد gongura گوشت گوسفند کاری و همچنین در منو است. من شخصا ترجیح داده اند آن را ترش توسط چند شکاف. پروکسی نسخه با این حال نمی توان رد کرد. به خصوص در حالی که با بهره گیری از یک ترکیب مانند سوپر طعم دار tai tai.

پروکسی با توجه به من محل مناسب برای سرگرم کننده بی فکر بیش از تن مواد غذایی انگشت. داشتن گفت که اصلی البته نباید نوشته شده است. اما این ممکن است کمی بیش از حد از مواد غذایی اگر شما می خواهید به بسته بیشتر از آن بیش از یک ناهار و یا شام.

آدرس: پروکسی بار و کافه 2-91/9 Laxmi سایبر شهرستان Ln, Laxmi اینترنتی شهر Whitefields, Kothaguda حیدرآباد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>