دکتر رابرت آنتونی ویدئو ویروسی می پرسد پدر و مادر به بیمار با معلمان رفتن آنلاین

زمانی که بنگالور شناخته شده اطفال جراح دکتر رابرت آنتونی ساخته شده نه دقیقه ویدئو empathising با معلمان که در حال مبارزه با شانس در حالی که در نظر گرفتن کلاس های آنلاین آن طنین انداز به شدت با مردم در سراسر کشور است. او شروع می شود این ویدئو گفت: “من صحبت کردن در به عنوان یک پدر و مادر کسی که علاقه مند در سیستم مدرسه برای فرزندان ما است.”

این همه زمانی آغاز شد که یک WhatsApp رو به جلو است که نشات گرفته از پدر و مادر عمیقا او را آشفته. در این ویدئو او بار خوانده شده ارسال پیام: “کلاس های آنلاین توسط مدارس خصوصی در معرض کیفیت پایین از معلمان سراسر کشور است. پدر و مادر در حال حاضر قادر به دیدن معلمان آموزش بر اساس زمان واقعی و ما شوکه شده در این راه معلمان برقراری ارتباط و آموزش. ضعیف تلفظ خطاهای سخت تن صدا و عدم وجود گرما و عدم دوستی در معلمان است خشم بسیاری از والدین. پرسش نیز مطرح شده توسط هزینه های بالا است که آنها را به اتهام و ارزش تحویل در بازگشت.”

تعجب که چرا در وهله اول یک پدر و مادر است که در حال حاضر در کلاس دکتر رابرت می گوید: در فیلم “من یک جراح برای 20 سال است. زمانی که من در مورد به کار بر روی یک کودک و پدر و مادر می پرسد به داخل عامل تئاتر — حتی اگر آنها در حال پزشکان — پاسخ روشنی ندارد. این است که اساسا چرا که مهم نیست که چقدر ماهر و یا تجربه شما ممکن است در کار خود آن را انجام می دهند در حالی که در حال تماشای زنده تغییرات مخاطرات حتی برای ساده ترین مشاغل است.”

چرا ویدئو?

صحبت کردن با ما از طریق تلفن در آنچه او را وادار به آمده تا با این ویدئو دکتر رابرت می گوید: “من از دریافت این عنوان به جلو از یکی از دختر من معلمان است. دختر من است و دیگر در مدرسه او در کالج در حال حاضر. من بعد از خواندن پیام من تقریبا در زمان 48 ساعت قبل از تصمیم به انجام کاری درباره آن. من قرار دادن افکار با یکدیگر و بیان آنها را از طریق این تصویری بود که به معنای برای چند پدر و مادر و معلمان ما در محافل. اما رفته ویروسی و جلب توجه مردم در سراسر کشور است.”

دکتر رابرت دریافت بازخورد مخلوط به ویدئو. در حالی که وجود دارد که برای قدردانی خود را همدلانه نگرش معلمان از بسیاری از جاها وجود دارد حمله شخصی بیش از حد, می گوید دکتر رابرت از افرادی که مورد سوال خود انگیزه ساخت چنین تصویری. “از من خواسته شد اگر من دریافت پول از مدیریت مدرسه به این ویدئو. مردم پرسید: اگر من همسر و پدر و مادر و معلمان هستند. هیچ یک از اعضای خانواده من هستند معلمان و من هیچ ارتباط با هیچ مدرسه” سهام Dr رابرت و می افزاید: “مسن, معلم مدرسه که می آموزد جغرافیا در یکی از مدارس معتبر در چنای پس از تماشای این ویدئو گریستم از طریق تلفن و به اشتراک گذاشتن تجربه خود را با من. ظاهرا در وسط کلاس آنلاین پدر و مادر قطع و انتقاد راه او تلفظ کلمات خاص. او احساس بسیار humiliated.”

این چیزی است که یک XI استاندارد معلم (نام نکردن در صورت درخواست) می آموزد که فیزیک در یک مدرسه معتبر در حیدرآباد برای گفتن از تجربه او: “من 30 سال تجربه تدریس و حسن نیت من به دست آورده ایم به نظر می رسید که از بین رفت در چند روز اول کلاس های آنلاین. من در واقع می تواند صدای یک دانشجو را در پس زمینه اظهار نظر در همه چیز من شد و گفت من تصحیح تلفظ و حتی sniggering گاهی اوقات. بنابراین من درخواست او را به انجام این کار و به جای من تماس بگیرید تا شخصا به صحبت. او در زمان جرم و شروع بدنام من در پدر و مادر گروه واتساپ. آن را آزار دهنده و دردناک به عنوان خوب,” او می گوید با غم و اندوه در صدای او است.

تلفظ گلایه

دکتر رابرت آدرس این موضوع در این ویدئو گفت: “همانطور که برای فقیر تلفظ معلمان اعتماد من در اکثر دانشگاه های معتبر مربیگری موسسات که ما آموزش کودکان بزرگتر برای بمبی JEE, NEET و دیگر امتحانات بسیاری از بسیار به دنبال معلمان هستند که با بهترین تلفظ. آنها هستند که می توانید با مفاهیم روشن به کودکان است. در واقع دانش آموزان ترجیح می دهند به گوش دادن به آنها را از آنجا که آنها قادر به یادگیری بسیار سریع تر. حتی در زمینه برخی از پزشکان وحشتناک در تلفظ خود را و آنها ممکن است در سراسر آمده به عنوان بی ادب نیز هست اما کار خود را بسیار عالی است. در پایان روز آن را نتیجه که مهم نیست ارائه شده است. هستم نمی گویم که بهانه ای اما اجازه دهید ما را صبور آنها در حال یادگیری ما اجازه دهید در کل تصویر.”

اعتراف به وجود دغدغه بیش از حضور یکی از اعضای خانواده در طول کلاس های آنلاین Padmavathi Rajashekaruni که می آموزد که زبان انگلیسی برای ارشد ثانویه دانش آموزان در نصف النهار مدرسه تپه Banjara حیدرآباد می گوید: “من به اشتراک گذاری خاصی معادله با دانش آموزان در کلاس درس و من crack جوک هایی که دیده می شود به صورت عادی توسط دانش آموزان من. هنگامی که پدر و مادر از شنیدن این آنها ممکن است به معنای واقعی است و نه تایید آن و قضاوت من اشتباه است. این دلهره ترین معلمان بود در ابتدا. ما مجموعه ای از دستورالعمل ها که در آن پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده اجازه داده نخواهد شد در نزدیکی این دانشجو در حالی که این کلاس است. این بی سابقه ای بار. ما قادر به انجام تنها 40 درصد از آنچه که ما می تواند در فیزیکی کلاس درس. پدر و مادر باید درک حمایت و همکاری با ما.”

معلمان حرفه ای

خواستار درک,,,,, Dr Robert خود تصویری به یاد که معلمان حرفه ای هستند. “آنها آموزش دیده در این موضوع آموزش دیده در دست زدن به بچه های خود را تحت نظارت مستقیم زیر یک سقف. آنها نه آموزش داده شده است در دست زدن به کودکان از خانه های مختلف در یک فاصله. کار از خانه می آید به راحتی به نرم افزار حرفه ای مرکز تماس کارکنان فنی و حرفه ای امور مالی… آن را نمی انطباق خود را به راحتی به مدارس و بیمارستان ها. من در تلاش هستم در حالی که انجام مشاوره آنلاین; آن را واقعا سخت است. همه که من درخواست است لطفا قرار ندهید استرس اضافی بر روی این معلمان که در حال یادگیری برخی از آنها جوان و هرگز برگزار شد کلاس آنلاین قبل از; بیایید صبور باشید.”

جانسی L Shekhar, HoD, تجارت در حیدرآباد عمومی مدرسه Begumpet تنظیم شده است به بازنشسته در ماه آینده پس از 35 سال تدریس. او می گوید: “من این موضوع مربوط به نمودار در نوک انگشتان من و در کلاس درس من قرار داده همه آنها را بر روی یک تخته سیاه. حالا من چیکار کنم? من شده است با ساخت بی پایان قدرت امتیاز به همان توضیح برای کلاس های آنلاین. برای سه ساعت کلاس من صرف یک ساعت در آماده سازی,” او می گوید و می افزاید: “با هیچ انسانی ارتباط من احساس می کنم که یک دیوار بین ما و دانش آموزان است. کلاس مجازی آموزش ممکن است در آینده اما من ترجیح می دهند روش تدریس در کلاس درس, که در آن من می دانم که زبان بدن دانش آموزان من. با کلاس های آنلاین در این رابطه از دست رفته است و من نمی توانم ارزیابی اینکه آیا دانش آموزان می توانند برای دنبال کردن یا نه.”

می افزاید: دکتر رابرت در فیلم “در طول این مستند دوره من به تماشای بسیاری از فیلم ها در پخت و پز; من شده است با بهره گیری از آنها و یادگیری است. فیلم نگاه خوبی ساخته شده و حرفه ای. مطمئن هستم که آنها باید انجام بیش از یکی را برای غلبه بر لکنت اینجا و یک تاخیر وجود دارد. حتی من تمرین دو بار به این ویدئو. معلمان در حال دست زدن به بسیاری از دانش آموزان در یک کاملا جدید آموزش محیط زیست. مطمئن هستم که آنها می آیند تا به وظیفه.. لطفا صبور باشید. جدید دنیای دیجیتال و همه ما در حال یادگیری. آینده نیز ممکن است در منزل چرا که این ممکن است تغییر جهان از آموزش و پرورش به طور کامل و مطمئن هستم که کسانی از ما که ضمیمه بسیاری از اهمیت به نگرانی های مطرح شده خواهد بود قادر به انجام آن در مراتب بهتر محیط زیست است. شما به طور کامل در آزادی را انتخاب کنید این را در آینده. در حال حاضر نمی توان در عجله نمی شود سخت در معلمان.”

هزینه های بالا توجیه کرد ؟

در حالی که پرداختن به این موضوع از تلاش برای پیوند عملکرد معلمان به هزینه های بالا در مدرسه دکتر رابرت می گوید: “اگر شما یک نگرانی با این هزینه ها را با مدیریت مدرسه ولی لطفا بکشید معلمان به آن است. آنها نه بخشی از آن. در واقع در کشور ما معلمان نه به خوبی پرداخت می شود و ما باید به چسبیدن به ما سر در شرم است که در مقایسه با جهان غرب معلمان نمی توانید به خوبی درمان در این کشور است. بنابراین به لینک هزینه های بالا به معلمان تلفظ آن کمی سخت است” او می گوید و نتیجه می گیرد که “من صادقانه پیشنهاد این است که هنگامی که کودک شما در حال شکل گرفتن یک کلاس آنلاین, آنها یک هدفون است که خاموش کردن بقیه از محیط خانه است. اجازه دهید که کودک تمرکز در کلاس. اگر شما در کنار کودک کودک شما نمی خواهید به تمرکز در کلاس. توسط به دنبال در بیان خود و شما تکان دادن سر خود را در چیزی است که شما نمی خواهید او را درک خواهد کرد که تنها و او را احترام معلم است.”

در حالی که امید خود تصویری را حداقل ضربه های کوچک Dr Robert می گوید این است که یک مرحله یادگیری برای همه و پدر و مادر باید به معلمان فرصت و همکاری خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>