ده ها تن از مریلند خانه های پرستاری جریمه بیش از COVID-19 گزارش

مریلند نیز جریمه حداقل 24 خانه های پرستاری در دولت برای عدم افشای اطلاعات در coronavirus مرگ و میر و عفونت در امکانات است.

نامه ها و گزارش ها که قدمت آن به آغاز ماه مارس نشان می دهد دولت از مراقبت های بهداشتی با کیفیت جریمه 24 مدیکر-گواهی امکانات بین 250 $و $750 در اوایل ممکن است برای نقض یک حکم اجرایی توسط رژیم صهیونیستی. لری هوگان (R) که مورد نیاز آنها را به دولت ارائه دهد با داده های روزانه, به گزارش واشنگتن پست.

Fran فیلیپس دولت معاون وزیر بهداشت گفت که جریمه شده اند در ارتباط با نزدیک به 100 درصد افزایش در انطباق با گزارش پست اشاره کرد و گفت: این رفت و از 50 درصد به حدود 98 درصد پس از جریمه شد وضع.

تبلیغات

این اسناد شامل گزارش که تحت پوشش کنترل عفونت و مشکلات موجود در نه آمادگی اضطراری بررسی های انجام شده در اواخر ماه آوریل و اوایل ماه مه توسط مراکز مدیکر و مدیکید خدمات (CMS).

مایک Ricci سخنگوی هوگان گفت: این پست که از جمعه شب 11,999 کارکنان و ساکنان در مریلند تسهیلات مراقبت دراز مدت شده اند آلوده با ویروس در حالی که مرگ و میر بیش از 1,700 در امکانات شامل 60 درصد از کل مرگ و میر در کشور است.

در حالی که فیلیپس گفت: خانه های پرستاری دریافت چندین روز مهلت پس از سیستم گزارش آنلاین رفت قبل از جریمه در اثر جوزف DeMattos رئیس جمهور از امکانات بهداشتی انجمن مریلند گفت: پست است که دولت نمی تصدیق اسناد در زمینه اولیه هفته پس از سفارش, پیچیده امکانات تلاش برای مطمئن شوید که دولت تا به حال دریافت داده های خود را.

“وجود دارد به احتمال زیاد شد موارد که در آن خانه های پرستاری نیست فایل … گزارش زمان به این دلیل که آنها در واقع با تمرکز بر زمان واقعی دست به مراقبت از” DeMattos گفت.

دولت ارائه شده در این پست با نتایج نه CMS آمادگی بررسی و دریافتند که پنج امکانات در انطباق و چهار بودند. فیلیپس گفت که پست او مطمئن نیستید که آیا نه امکانات تنها آنهایی که سیستم مدیریت محتوا مورد بررسی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>