Doval فشرده به عمل به عنوان دادگاه رپ پلیس در دهلی خشونت

دهلی نو: در آن زمان 24 کشته و قضایی مداخله برای اجرایی را به سرانجام اقدامات برای پایان دادن به ضرب وشتم در دهلی north-east, که در آن تظاهر کنندگان درگیر شدند و برای سه روز گذشته مجروح شدن حداقل 228 دیگران است.

در حالی که دادگاه عالی و دادگاه عالی دهلی نو شد سوال پلیس دهلی توانایی برای جلوگیری از درگیری بین باندهای متعلق به جوامع مرکز درهم مشاور امنیت ملی agnew اوضاع را تحت کنترل در خشونت متاثر Jaffrabad, Maujpur Ashok دارند نگر و Seelampur محلات.

هر دو دادگاه عالی و دادگاه عالی روز چهارشنبه در مترو پلیس شهرستان, دولت, سوال توانایی خود را برای مهار خشونت و آتش سوزی و سنگ-pelting به عنوان جوانان حمل اسلحه و آهن و میله و چوب هاکی زد شورش در سراسر عمدتا مسلمان محلات شمال شرق دهلی نو تنظیم وسایل نقلیه مغازه ها و سازه های مذهبی در آتش است. دادگاه عالی نیز خواسته پلیس را یک “تصمیم آگاهانه” در ثبت نام از اطلاعات گزارش (شاه) در برابر ارشد, Bharatiya Janata Party (BJP) رهبران Anurag Thakur, Parvesh ورما و Kapil Mishra به اتهام تحریک به خشونت و نفرت گفتار.

Doval بعد جریان نارندرا نخست وزیر و همچنین کابینه امنیتی در وضعیت حاکم در سرمایه های ملی. هیچ خشونت گزارش شده در روز چهارشنبه.

“خشونت باعث شد با عناصر خارج از. هندوها و مسلمانان بوده اند” Doval گفته مردم محلی و خبرنگاران. “پلیس در حال انجام کار خود را, لطفا با ایمان به سازمان های اجرای قانون. من اعتماد به نفس کامل است که وضعیت تحت کنترل است.” بعد او همچنین اتحادیه خانه وزیر Amit Shah به مطلع کردن او از این وضعیت است.

روز یکشنبه flare-up بین طرفدار و ضد شهروندی متمم قانون (CAA) گروه در یک جامعه رنگ از طریق پنج شنبه و جمعه نقاشی توپخانه ضد هوایی از احزاب مخالف. در حالی که کنگره و Aam Aadmi Party سرزنش دولت مرکزی برای اجازه دادن به خشونت به چرخش خارج از کنترل کنگره خواستار شاه استعفای.

در روز سه شنبه فعال حقوق بشر خشن فرمانده ثبت درخواست به دنبال ثبت نام از دپو در برابر میشرا Thakur و ورما و ترویج خشونت از طریق گفتار نفرت. او همچنین به دنبال دستورالعمل ها را به مرکز برای استقرار ارتش برای حفظ نظم و قانون در سرمایه های ملی که در آن “جمعی حمله بر مردم” است و “وحشی ترین”.

دادگاه عالی نیز ابراز نارضایتی در مورد پلیس انفعال بیش از عدم ثبت نام از دپو و پرسید: چرا هیچ prohibitory اقدامات انجام شده برای سرکوب چنین سخنرانی. تکرار کرد که آن را می خواهم نه یک تکرار از سال 1984 شورش عدالت S. Muralidhar گفت: “ما نمی خواهیم 1984 دوباره. این شهر دیده می شود به اندازه کافی. اجازه دهید ما رویکرد در روح جمعی… چگونه بسیاری از زندگی نیاز به از دست و خواص باید از دست داده ؟ شما به ما بگویید که عواقب ناشی از ثبت نام دپو. اگر این شعار در حال تکرار دوباره و دوباره این معنی است که هیچ بازدارندگی. ما به سادگی پرسیدن چرا دپو ثبت نام نکرده بودند.”

در حالی که پلیس دهلی و مرکزی شبه نظامی سربازان در ادامه به گشت خشونت متاثر از مناطق حکومت نظامی تحمیل شد در Jaffrabad. پلیس به شهروندان هشدار داد به سرمایه گذاری در خارج از خانه خود و یا اجازه دهید کودکان ،

مقامات همچنین بهبود بدن یک اداره اطلاعات رسمی از تخلیه. Ankit Sharma, 26, حال گفته شده است مجموعه ای در آتش پس از گرفتار شدن توسط اراذل و اوباش. او رفته بود به منطقه برای بررسی میزان خشونت.

ویژه کمیسر پلیس (نظم و قانون) S. N. Shrivastava که منصوب شد و در اواخر روز سه شنبه همراه با ویژه کمیسر پلیس (جرم) Satish Golcha نیز رسیده Jaffrabad به ارزیابی وضعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>