وارداتی آمریکایی میوه و آجیل در حال تبدیل شدن به خصوص برجسته در فروشگاه های خرده فروشی و خانواده ها به عنوان توسعه تجارت اسلحه از آمریکا تولید کنندگان سیب و بادام و گردو و pearsstep تا تلاش برای فروش بیشتر آمریکایی تولید در هند.

هند در میان سه بازار صادرات برای ما سیب و بادام کالیفرنیا. به این ترتیب تقاضا برای چنین تولید باقی مانده است قوی در هند به ویژه در میان طبقه متوسط درآمد خانوار.

اما در ژوئن 2019 هند اعمال تلافی جویانه تعرفه های 28 اقلام وارداتی از آمریکا از جمله بادام و سیب و گردو به دلیل وظیفه افزایش توسط ما در فولاد و آلومینیوم صادرات از هند است. اضافی وظیفه در مغز بادام بود تا 20 درصد در حالی که واردات سیب آمریکایی بود تا 25%.

این منجر به یک شیب در واردات این اقلام است. هند وارد بادام به ارزش $701 میلیون دلار در سال 2019 پایین 8.8% از یک سال پیش. آن سیب وارداتی به ارزش $59.1 میلیون در همان سال 64% کاهش در حالی که گردو واردات کاهش یافت و به $14.2 میلیون.

آمریکا می خواهد هند به حذف این افزایش تعرفه به عنوان بخشی از محدود ایران که هر دو طرف در حال مذاکره.

آن است که دیده شود که آیا این دو کشور در رسیدن به هر گونه قطعی موافقت نامه های تجاری. این امر به ویژه پس ما به عنوان نماینده تجاری رابرت Lighthizer خواهد بود بخشی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هیئت به هند است. اما اداره ویلبر راس بخشی از این هیئت که تنظیم شده است برای رسیدن به 24 فوریه.

این دیدار در یک زمان می آید زمانی که بدن تجارت به نمایندگی از آمریکا و میوه و آجیل تولید کنندگان را به شدت تلاش برای ارتقای تولید در هند.

برای سال 2018-19 بادام هیئت کالیفرنیا بودجه 5.5 میلیون دلار به هند برنامه “بازتاب خود را ادامه تعهد به این بازار است.”

آمریکایی بادام را تبدیل به یک عامل اصلی در هند در طول سال به خصوص به عنوان آنها در حال حاضر به ترویج به عنوان یک سالم طول سال مهره گفت: Amit Lohani, convener, انجمن, هندی واردکنندگان مواد غذایی. “آنها در حال رسیدن به حتی کشور کوچکترین شهرها. آنها را برداشت تا به عنوان مغز بادام که آمده به کشور به صورت فله. Flavour-علاوه بر این و بسته بندی انجام می شود در اینجا. بنابراین بسیاری از ارزش آفرینی در هند اتفاق می افتد,” Lohani اشاره کرد.

حجم بزرگ عمدتا به دلیل تقاضا از متوسط درآمد خانوار, او گفت:.

در 2017-18 هند بود و در میان صادرکنندگان برتر برای پوسته گردو آمریکایی در خارج از ایالات متحده با توجه به جولای 2018 گزارش بادام مدیره از کالیفرنیا. علاوه بر آمریکا, مغز بادام همچنان به طور گسترده ای محبوب در این کشور بزرگ عمده فروشی میوه خشک بازارهای گفت: Vijay Kumar Bhuta بمبئی Dryfruit و تاریخ تجار انجمن.

در ماه ژانویه به واشنگتن اپل کمیسیون تبلیغاتی بازوی واشنگتن اپل, صنعت, طناب در بازیگر Disha Patani و آشپز Sanjeev Kapoor به عنوان سفیران نام تجاری. “هند یک بازار بسیار مهم برای واشنگتن سیب. این کشور شده است سه بازار برای واشنگتن سیب در سطح جهان برای چند سال در حال حاضر و مقصد است برای رشد بیشتر,” تاد Fryhover, رئیس جمهور, واشنگتن, اپل کمیسیون گفته بود پس از آن.

Asit Ranjan Mishra کمک به این داستان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de