دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 60 روز مهاجرت بان نمی خواهد تحت تاثیر قرار دارندگان ویزای H-1B

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر او را به امضای یک فرمان اجرایی منع مهاجرت به کشور بعد از آن روز چهارشنبه در پی حمایت از ما کارگران در میان اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

در آدرس خود را به رسانه ها یک روز زودتر مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده بود که 60 روز ممنوعیت اعمال را برای کسانی که به دنبال اقامت دائم یا گرین کارت دارندگان و نه آینده را به ما به عنوان کارگران موقت.

“این امر می تواند اشتباه و ناعادلانه برای آمریکایی ها گذاشته شده توسط این ویروس به جایگزین جدید مهاجرت نیروی کار پرواز از خارج از کشور. این مکث را در اثر به مدت 60 روز پس از آن نیاز به هر گونه افزودنی و یا اصلاح خواهد شد ارزیابی بر اساس شرایط اقتصادی در زمان,” او اضافه شده است.

این حرکت بعید است که تاثیر H1B و دیگر دارندگان ویزای.

هندی, این شرکت به طور گسترده ای استفاده از H-1B و L1 ویزا برای انتقال کارگران بسیار ماهر به ما. در گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متهم شده است که با صنعت IT در هند از تبعیض علیه کارگران هندی به دنبال ویزای H-1B.

“من فکر نمی کنم این خواهد شد که هر یک تاثیر قابل توجهی در هند این خدمات به دلیل هیچ کس به هر حال سفر به ایالات متحده در حال حاضر. همچنین از آن است که توقیف موقت. آن را ممکن است تحت تاثیر برخی از قرارداد finalisations که به صورت چهره به چهره جلسات مورد نیاز بود. بازار رانده است احساسات و این ممکن است تحت تاثیر برخی از احساسات اما من فکر می کنم بزرگتر حس غالب خواهد شد که در این نقطه چیزی است که واقعا در حال حرکت” گفت: DD Mishra, مدیر ارشد, تحلیلگر گارتنر.

اما برگ برنده دولت را ارزیابی اگر هر اضافی مربوط به مهاجرت اقدامات باید در محل قرار داده برای محافظت از ما کارگران است.

منتقدان احساس می کنید که توقف مهاجرت به طور موقت نیست covid-19 اندازه گیری به عنوان برگ برنده را حفظ می کند اما کار از دست دادن اندازه گیری— تعلیق گرین کارت و مهاجرت دائم فرآیندهای.

“مغلوب ساختن پیشی جستن غیر منتظره ای معقول و منطقی در این مورد ندارد و اعلام هر گونه ممنوعیت دارندگان موجود ویزا از جمله H1Bs—به رسمیت شناختن است که کسانی که شغل بعید است به توسط شهروندان ایالات متحده در یک زمان کوتاه و هر گونه اختلال وجود دارد می تواند تاثیر بانکداری, مسافرت و یا خدمات دیگر. در واقع دولت آمریکا حتی دارندگان ویزای H-1B به اقامت در ایالات متحده و درخواست برای تمدید اگر خود انقضای ویزا با توجه به covid-19 وضعیت مؤثر بر سفر می گوید:” Prasanto K Roy, tech, نویسنده و تحلیلگر سیاست.

با توجه به گزارش بازار هند شده است و تنها کشوری است که 70 درصد از 85,000 ویزای H-1B کاربردی در سال است. ما ویزا رد نرخ هندی این شرکت افزایش یافت و به 24 درصد در سال 2019 از فقط 6% در سال 2015 است.

صنعت بدن Nasscom است و در عین حال برای پاسخ به آنها به دنبال جزئیات بیشتر در مورد فرمان اجرایی رئیس جمهور تعلیق مهاجرت به طور موقت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>