دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن $4.8 تریلیون دلار بودجه را افزایش بدهی

پیشنهاد برنامه ریزی شده بود پرده برداری کرد روز دوشنبه یک انتخابات سال تجسم بسیاری از اولویت های سیاست مغلوب ساختن پیشی جستن است دفاع و پشتیبانی بیش از سه سال اول ، او پیشنهاد خود را از ادامه تلاش برای “بازسازی” ارتش ایالات متحده با سرمایه گذاری به شدت در هزینه های دفاعی — $740.5 میلیارد دلار در سال مالی آینده — از جمله ایجاد فضای نیروی.

اما رئیس جمهور همچنین خواستار عمیق کاهش به برنامه های دولت او معتقد است در حال منفور با پایه کاهش هزینه های اختیاری 5 ٪ — به $590 میلیارد دلار — در سال آینده است. که شامل عمده کاهش کمک های خارجی و حفاظت از محیط زیست برنامه های همراه با دقیق کار جدید مورد نیاز در برنامه های رفاهی از قبیل مواد غذایی و کمک های مسکن.

بودجه سالانه تولید شده توسط کاخ سفید منعکس کننده آرمان های سیاست کنونی دولت اما هیچ اتصال برق از هزینه های دولت فدرال است اختصاص توسط کنگره است. قانونگذاران انتظار نمی رود که به پایان کار در 2021 گذراندن سطوح تا پس از انتخابات ماه نوامبر. و کاخ سفید حرکت به تغییر دو سال بودجه درپوش سطح مذاکره با دموکرات ها در تابستان گذشته می تواند یک احتمالی صرف مقابله سخت تر است.

ادامه مطلب: پنتاگون $705 میلیارد بودجه افزایش سلاح های هسته ای بودجه

مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه نشان می دهد که رئیس جمهور دست خوش پیشامد میشه بیشتر دور از مبارزات انتخاباتی خود متعهد به از بین بردن بدهی ملی ایالات متحده آمریکا در آن زمان او برگ ،

بدهی ایالات متحده در حال حاضر افزایش یافته است 3 تریلیون دلار به بدهی در طول مغلوب ساختن پیشی جستن سه سال اول در اتاق و طرح خود خواستار اضافه کردن به بدهی تا 2035. اکثر روسای جمهور جمهوری خواه منتشر کرده اند بودجه آنها می گویند تعادل بودجه در یک دهه هر چند این سومین متوالی طرح منتشر شده توسط کاخ سفید است که نتواند برای رسیدن به این هدف است. تنها یک بار در بودجه مازاد می تواند زمینه ای بدهی پرداخت می شود پایین.

کسری بودجه را کاهش به $966 میلیارد سال آینده با توجه به ارشد اداری و رسمی که در مورد محتویات این پیشنهاد را به شرط ناشناس ماندن. که در زیر $1 تریلیون دلار پیش بینی شده توسط حزبی دفتر بودجه کنگره تحت سیاست های کنونی. مجموع بدهی های برگزار شده توسط, عمومی نزدیک است $18 تریلیون و CBO برآورد این امر رسیدن به $31 تریلیون توسط 2031 تحت قانون فعلی است.

“او در حال حاضر برگ های آن را به آینده رئیس جمهور و کنگره برای رسیدن به مالی سلامت عقل” گفت: لایحه هوگلند سابق سنا بودجه دستیار در حال حاضر با مرکز سیاست دو حزبی.

‘Who the Hell Cares?’

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده کمی سنتی ایران نگرانی در مورد کسری هزینه های. او را رد نگرانی های ابراز شده توسط برخی از محافظه کاران مالی در جمع آوری کمک در ماه ژانویه در فلوریدا.

“Who the hell cares در مورد بودجه است؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ضبط بسته-درب اظهارات به دست آمده توسط واشنگتن پست. “ما در حال رفتن به یک کشور است.”

هنوز هم رئیس جمهور را طرح کند پیش بینی صرفه جویی قابل توجهی را از طریق یک سری از کاهش و تغییرات به برنامه های طراحی شده برای کمک به این کشور آسیب پذیرترین شهروندان است.

کسانی که شامل $135 میلیارد دلار در قیمت گذاری دارو اصلاحات $292 میلیارد از اضافه کردن یک کار نیاز به برنامه های رفاهی, $170 میلیارد از وام دانشجویی, قوانین 70 میلیارد دلار از اصلاح ناتوانی برنامه ها و $266 میلیارد از “سایت بی طرفی” قوانین است که می بینیم دولت پرداخت همان مقدار برای خدمات پزشکی که آیا آنها در بیمارستان انجام و یا در مطب دکتر.

‘متفکر اصلاحات’

“بسیاری از این هوشمند و متفکر اصلاحات. بسیاری از آنها در آینده و نسخه های به نظر می رسد اوباما در بودجه گفت:” مارک Goldwein ارشد سیاست مدیر در کمیته مسئول فدرال بودجه ناظر ، “تعدادی از آنها را در واقع کاهش هزینه ها و یا بهبود وضعیت برای ذینفع از برنامه ها و همچنین بودجه است.”

این طرح در حال حاضر garnering انتقاد از حزب دموکرات که گفت: رئیس جمهور به دنبال ضربه نیازمند به افراد کمک دولت برنامه های خود را.

“این کاهش ارسال یک پیام روشن به مردم آمریکا در مورد تهمت و دولت را منحرف ارزش ها و اولویت های نابجا” گفت: نماینده نیتا Lowey نیویورک, رئیس مجلس تخصیص بودجه. “من مشتاقانه منتظر به کار با همکاران من برای رد این پیشنهاد و به جای سرمایه گذاری در امریکا کار خانواده است.”

چندساله اهداف

هر فصل از بودجه در روز دوشنبه منتشر خواهد شد و شامل یک طرح کلی از برنامه ها و پروژه های دولت تلقی شده است بی فایده. و پیشنهاد اهداف بسیاری از مناطق مشابه مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال قطع در سال گذشته: کمک های خارجی آژانس حفاظت از محیط زیست و رادیو و تلویزیون است.

وزارت بازرگانی را یکی از بزرگترین کاهش پس از یک سال افزایش به پرداخت هزینه برای این سال سرشماری بمدت ده سال. مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین صفر کردن بودجه برای بررسی ایجاد دائمی زباله های هسته ای سایت در نوادا درخت یوکای امریکایی کوه. مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد طرح خود را به رها کردن پروژه در یک صدای جیر جیر در هفته گذشته در چه تفسیر به عنوان یک پیشنهاد به دادگاه نوادا رای دهندگان پیش از سال 2020 انتخابات.

دولت نیست پیشنهاد ویژه تخصیص بودجه برای مبارزه با رمان coronavirus این مقام گفت. این ویروس منجر به بیش از 800 مرگ و میر در سراسر جهان و موجب قرنطينه از مسافران که از چین که در آن شیوع آغاز شده است. پیشنهاد بودجه برای مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از قطع خواهد شد 10 درصد اما بودجه برگ دست نخورده به 4 میلیارد دلار اختصاص داده شده برای کار خود را در بیماری های عفونی.

برخی از سازمان های افزایش زیر پیشنهاد رئیس جمهور از جمله ناسا که دیدن آن صرف افزایش 12 درصد در سال آینده است. که بودجه اضافی خواهد بود هدفمند به سمت رئیس جمهور هدف از بازگشت به ماه تا سال 2024 با هدف بعد تلاش قمری اندازی یک فضاپیمای سرنشین دار محدود برای مریخ است.

یکی دیگر از رئیس جمهور اولویت های اصلی — مرز با مکزیک — دریافت 2 میلیارد دلار در بودجه سال آینده است. که از $8.6 میلیارد درخواست از یک سال پیش اما ارشد رسمی دولت گفت که با بودجه 1000 مایل از دیوار در حال حاضر امن دولت نیاز کمتر در سال آینده است.

و بودجه دوباره شامل $1 تریلیون دلار برای زیرساخت هزینه های مدل در ترکیب لایحه پیشنهادی اوباما سناتور جان Barrasso وایومینگ با $200 میلیارد صندوق “در سراسر کشور قابل توجه پروژه ها.” باقی مانده از بودجه خواهد بود امن از طریق مشارکت بخش خصوصی و دولتی و دولت های محلی و هزینه این مقام گفت. کاخ سفید خواهد دوباره پر کردن تخلیه بزرگراه صندوق از طریق صرفه جویی در هزینه در دیگر مناطق از بودجه.

گلگون بینی

مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه همچنین فرض می شود که اقتصاد ادامه خواهد داد به قوی تر. طرح پروژه های اقتصاد را رشد 3.1 درصد در سه ماهه چهارم سال 2020 در مقایسه با یک سال پیش از آن و پس از آن گسترش در سرعت از 3 درصد برای سال آینده تنها خنک کننده در اواخر دهه.

تخمین می زند به مراتب بیشتر خوش بینانه نسبت به کسانی که بسیاری از اقتصاددانان و دولت نتوانست ضربه خود را بینی در این سال با وجود صعودی بازارهای سهام. اخیر خبری بلومبرگ نظرسنجی از 71 تحلیلگران پیش بینی رشد تولید ناخالص داخلی ایالات متحده در 1.8 درصد در سال 2020 و 1.9 درصد در سال 2021.

ارشد گفت: دولت آمریکا سقوط کوتاه از پیش بینی ها در سال 2019 به دلیل Boeing Co.’s مسائل با 737 MAX, جت, GM autoworkers اعتصاب جاری شدن سیل در غرب و سرمایه گذار عدم اطمینان در مورد معاملات تجاری با چین و مکزیک و کانادا است.

بودجه طرح همچنین پیش بینی 10 ساله خزانه داری عملکرد به طور متوسط 2 درصد در سال 2020 و رشد آهسته تر از آنچه قبلا پیش بینی شده در دهه آینده کاهش هزینه های پرداخت بهره. دولت رسمی گفت: پیش بینی می شد در خط با خارج از تحلیلگران.

این بودجه همچنین فرض می شود که قانونگذاران را گسترش رئيس جمهور کاهش مالیات که مجموعه به پایان می رسد در سال 2025 و تهمت ادامه خواهد داد مذاکره معاملات تجاری در شرایط بهتر برای اقتصاد ایالات متحده است.

احتمال طولانی

ریاست جمهوری درخواست بودجه به طور معمول به عنوان “dead on arrival” توسط کنگره است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل به دور زدن کنگره در بودجه مسائل-از جمله برگزاری کمک های خارجی و انحراف نظامی بودجه ساخت و ساز خود را به ساخت دیوار — مسلما این طرح بیشتر مربوط.

هنوز هم بسیاری از رئیس جمهور تغییرات پیشنهادی در صورت احتمال طولانی در کاپیتول هیل که در آن دموکرات ها کنترل خانه و بعید به قبول خود را به کاهش رفاه اجتماعی برنامه های خود را. آنها همچنین به احتمال زیاد به اصرار بر پیوستن به یک موجود صرف توافق است که مجموعه هزینه های دفاعی برای سال آینده در $741 میلیارد و غیر هزینه های دفاعی در $635 میلیارد دلار است.

“فقط شش ماه پیش رئیس جمهور امضا مرکب دو سال بودجه مقابله به قانون اما در حال حاضر رئیس جمهور است و ظاهرا قصد بازگشت در کلام او. در عوض او پیشنهاد عمیق کاهش به برنامه های انتقادی است که کمک به خانواده های آمریکایی و محافظت از ما اقتصادی و امنیت ملی” گفت: مجلس بودجه رئیس کمیته جان Yarmuth یک کنتاکی از حزب دموکرات. “کنگره خواهد ایستادگی در برابر این رئیس جمهور وعده های شکسته و بی توجهی به هزینه انسانی از سیاست های مخرب خود را.”

واقعیت این است که کاخ سفید پیشنهاد اشک تا دو سال بودجه کلاه قرارداد امضا توسط سخنران نانسی پلوسی و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin در تابستان گذشته به عنوان بخشی از یک سقف بدهی معامله می presage زشت مرحله نهایی مسابقات پس از ماه نوامبر انتخابات است.

کنگره نمی رود برای تکمیل هزینه های صورتحساب برای سال مالی 2021 که شروع Oct. 1 تا پس از انتخابات ماه نوامبر پس از دموکرات ها باید مشوق به صبر کنید و ببینید اگر آنها می تواند سرنگون مغلوب ساختن پیشی جستن. اگر تهمت برنده انتخابات مجدد, اما, او می خواهم که بیشتر اهرم به تلاش برای وادار کردن آمریکا به شرایط جدید خود را پیشنهاد گذراندن سطوح.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>