دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید برجسته به $2.6 میلیارد دلار برای مقابله Seahawk هلیکوپتر

این پیمان امضا خواهد شد در طول جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند در هفته آینده گفت: دو نفر آشنا با تحولات است. آنها گفت: مذاکرات برای خرید سخت افزار برای هند نیروهای دفاع ادامه دارد و برخی از این انتظار می رود که در نتیجه در طول سفر است. مردم نمی گویند اگر بیشتر از دفاع معاملات خواهد بود امضا در مغلوب ساختن پیشی جستن را ببینید.

مغلوب ساختن پیشی جستن و ما بانوی اول Melania Trump تنظیم می رسند در هند روز دوشنبه در 36 ساعت سفر است که آنها را بازدید احمدآباد آگرا و دهلی نو است.

دفاع معامله به احتمال زیاد برجسته از این دیدار با توجه به این که محدود معامله تجارت دو طرف به دنبال پرچ انتظار نمی رود که به اتفاق می افتد.

هند کابینه کمیته امنیتی به ریاست نخست وزیر نارندرا مودی در دوشنبه پاک خرید از 24 هلیکوپتر است که انتظار می رود برای افزایش نیروی دریایی هند را در جنگ ضد زیردریایی عملیات گفت: یکی از افراد ذکر شده در بالا.

هند است که در تلاش برای نوسازی نظامی آن ramped تا آن دفاع خرید از ما. در دو دهه گذشته هند تهیه حدود 18 میلیارد دلار تجهیزات نظامی از آمریکا. این شامل بوئینگ C-17 Globemaster سنگین بلند کردن هواپیما و حمله آپاچی هلیکوپتر و لاکهید مارتین C-130J Super Hercules هواپیما.

در تجارت و معامله دوم شخص ذکر شده در اوایل تجارت گفت وزیر Piyush Goyal و ما تجارت نماینده رابرت Lighthizer موافقت کرده بود به عجله معامله و به جای نگاه به آینده و اعتصاب یک معامله خواهد شد که یک “برد-برد” برای هر دو طرف. هند به دنبال افزایش انرژی خود را خرید از ما می خواهد که با قطع هند مازاد تجاری با این کشور فرد گفت. دهلی نو نیز به دنبال خرید هواپیماهای مسافربری غیر نظامی از آمریکا در سال پیش رو دوم شخص اضافه شده است.

خبرنگاران در جلسه مطبوعاتی وزارت امور خارجه Harsh Vardhan Shringla گفت: برگ برنده این دیدار خواهد بود اولین stand-alone سفر به هند با رئیس جمهوری.

“نارندرا نخست وزیر دعوت رئیس جمهور تهمت به هند در طول اولین جلسه در کاخ سفید در ماه ژوئن 2017. او وعده داده بود به بازدید از هند در دوره اول خود را, و این در حال حاضر انجام” Shringla گفت که تهمت می رود که به همراه هیئتی که در حال نهایی.

“این خواهد بود که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن 5th دیدار با نخست وزیر مودی در هشت ماه (پس از جلسات در حاشیه G20 در اوزاکا G7 در بیاریتز, یک دو جانبه دیدار به ما که در طی آن رهبران دو کشور خطاب به پرونده مودی تجمع در هوستون و یک دیدار در نیویورک)—بازتاب تمدید شدت بالا-سطح دو جانبه پس از ملی دموکراتیک داد دولت بازگشت به قدرت” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید باعث می شود آن را پنجمین دیدار رسمی توسط یک خدمت رییس جمهور آمریکا به هند از سال 2000. در مقابل بین سال 1947 و 2000 هند دیدم فقط سه ما ریاست جمهوری بازدیدکننده داشته است.

با وجود های اخیر مواد محرک در روابط تجاری ایالات متحده همچنان به هند كردند بزرگترین شریک تجاری با تجارت دو جانبه انتظار برای عبور از 150 میلیارد دلار برای اولین بار در این سال Shringla گفت. “این است که در حال حاضر نیز ما ششم-بزرگترین منبع واردات نفت خام با هیدروکربن واردات افزایش به 7 میلیارد دلار در دو سال گذشته” Shringla گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن احمدآباد بازدید است که انتظار می رود به نمایش گذاشتن هند به تنوع فرهنگی و غیر روحانی پایه و اساس از مردم-به – مردم, مشارکت, نفر دوم گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن و مودی انتظار می رود به آدرس یک جلسه عمومی در Motera ورزشگاه صورتحساب به بزرگترین ورزشگاه کریکت با یک صندلی ظرفیت 110.000 نفر فرد گفت.

“ما آمده اند راه طولانی در این رابطه… ما باید برای دیدن این دیدار در زمینه. این یکی از بزرگترین و بزرگترین بازدیدکننده داشته است است که تا کنون اتفاق افتاده است نه تنها در هند و ما رابطه اما هر بازدید از هر نقطه در جهان” فرد گفت.

در دهلی نو روز سه شنبه, مذاکرات بین تهمت و مودی “خواهد بود جامع و پوشش مسائل مربوط به ما همکاری استراتژیک در زمینه دفاع و امنیت و مبارزه با تروریسم و همچنین تجارت و انرژی مردم-به-مردم مبادلات و دیگر دو جانبه مسائل” Shringla گفت.

یک بیانیه مشترک خواهد بود که صادر شده پس از این مذاکرات انتظار می رود به ذخیره کردن نقشه راه برای همکاری در دفاع, تجارت, علم و تکنولوژی و هند و اقیانوس آرام. مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود برای حضور در خصوصی میزگرد با نمایندگان صنعت و ضیافت به میزبانی رئیس جمهور رام نات Kovind قبل از خروج از خانه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>