دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجموعه ای برای باز کردن بزرگترین ورزشگاه کریکت در هند بازدید

احمدآباد: ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح بزرگترین ورزشگاه کریکت زمانی که او می رسد در احمدآباد پایه های اصلی نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه در آغاز یک سفر رسمی دو روزه با هدف ترمیم روابط تیره و تار با اختلافات تجاری.

ساخت اولین سفر رسمی به بزرگترین دموکراسی جهان تهمت همچنین انتظار می رود به بازدید از مکان فروتن از هند استقلال قهرمان مهاتما گاندی در احمدآباد.

رهبران چین و ژاپن و اسرائیل باید تمام بازدید احمدآباد از مودی نخست وزیر شد. آن است که بزرگترین شهر در گجرات که در آن مودی ساخته شده خود را به عنوان وزیر قبل از BJP جاروب به قدرت در سال 2014.

اگر هند میزبان می تواند کمک به آن تهمت احتمالا نمی خواهد از یک زاغه به آنها دستور داد برای 400 متر دیوار ساخته می شود و در امتداد مسیر خود را برای جلوگیری از این نظر که در آن مردم فقیر زندگی می کنند.

مقامات در احمدآباد انتظار می رود به صرف حدود 800 میلیون دلار به 850 میلیون روپیه هند ($11-12 میلیون) در آماده سازی برای دیدار با رئیس جمهور آمریکا است که به احتمال زیاد به گذشته حدود سه ساعت دو مقامات دولتی با دانش مستقیم از برنامه به رویترز گفت.

مجموع معادل معادل حدود 1.5 درصد از بودجه سالانه برای این وزارت خانه در گجرات.

امنیت-هزینه های مرتبط با بیش از 12000 افسران پلیس انتظار می رود مستقر خواهد حساب برای تقریبا نیمی از هزینه گفت: مقامات که کاهش یافته است به عنوان آنها مجاز به صحبت علنی در مورد این دیدار است.

احمدآباد شهری کمیسر Vijay Nehra شهر را بالا مدنی, رسمی به رویترز گفت که مقامات در حال حاضر حدود 300 میلیون روپیه (4.2 میلیون دلار) در گسترش جاده ها و بهبود زیرساخت ها در ورزشگاه کریکت.

با ظرفیت 110,000 تماشاگران Motera ورزشگاه را کنده شدن از زمین ملبورن کریکت به عنوان بزرگترین ورزشگاه کریکت.

“هجده جاده از حدود 20 کیلومتر (12 مایل) در ظهر از فرودگاه احمدآباد به Motera ورزشگاه را گسترده تر شده است و یا دوباره گذاشته” Nehra گفت:, و اضافه کرد که پیشرفت برنامه ریزی شده بود قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید از تایید شد.

بیشتر از 60 میلیون روپیه هند ($840,000) را در “زیباسازی” از شهرستان گفت: Nehra از جمله احداث دیوار یدکی مغلوب ساختن پیشی جستن را مشاهده کنید.

Ashok Brahmbhatt از گجرات انجمن کریکت که صاحب Motera ورزشگاه را باز مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: این امر نیز صرف ده ها میلیون روپیه در طول این رویداد.

Nehra توییتی در روز یکشنبه که بیش از 100,000 شرکت کنندگان ثبت نام شده بود تا کنون به استقبال مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او سر از فرودگاه به مرکز شهر. مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته گفت: مودی وعده داده بود “میلیون ها و میلیون ها نفر” از مردم خواهد خط خود را در مسیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ممکن است مراجعه معروف تاج محل بنای تاریخی در شهر آگرا و همه را برای افسران پلیس در این شهر لغو شده است با توجه به سند دیده می شود خبر داد.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>