دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, Melania ترک برای هند

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump را ترک کرده اند واشنگتن خود را برای 36 ساعت سه شهرستان بازدید از هند شروع دوشنبه.

دن Scavino دستیار به تهمت و مدیر رسانه های اجتماعی برای کاخ سفید توییتی از یک سری از تصاویر روز یکشنبه نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن و اولین بانوی اول شبانه روزی دریایی یکی از کاخ سفید’ جنوبی چمن و پس از آن نیروی هوایی یکی از آنها به عنوان سوار بر اولین سفر خود را به هند است.

“ما در حال چرخ برای هند که در آن realDonaldTrump & @FLOTUS کامل دستور کار ساختمان بر ما بسیاری از ارزش های مشترک و راهبردی/منافع اقتصادی. به دنبال به جلو به یک سفر به معنای بیشتر نشان دادن قوی و پایدار روابط بین دو کشور! 🇺🇸🇮🇳 #NamasteTrump” گفت: کاخ سفید وزیر مطبوعات استفانی گریشام در توییتر ارسال.

در یک predeparture بیانیه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:”من مشتاقانه منتظر بودن با مردم هند ما خواهد بود با میلیون و میلیون ها نفر از مردم است. من همراه بسیار خوبی با PM او از دوستان من است. PM به من گفت این خواهد بود که بزرگترین رویداد آنها تا به حال.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را زمین در احمدآباد که در آن نخست وزیر نارندرا مودی دریافت خواهد کرد او و دو رانندگی خواهد شد به Sabarmati آشرام که در آن آزادی هند آیکون مهاتما گاندی زندگی می کردند.

سپس مغلوب ساختن پیشی جستن و مودی خواهد شد آدرس “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” رویداد در Motera ورزشگاه کریکت است که می تواند صندلی بیش از 100,00 مردم است.مغلوب ساختن پیشی جستن را بازدید از تاج محل در آگرا قبل از ورود در دهلی نو در روز دوشنبه.

در روز سه شنبه مودی و او را نگه رسمی مذاکرات و نتیجه گیری پنج پیمان در مناطق اعم از امنیت داخلی برای تسهیل تجارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>