دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می شود طعم و مزه بالیوود در جشن رویداد

احمدآباد:
از آن اتفاق می افتد فقط در هند’ و ‘Des mera rangrez یه ببو’ به ‘Teri mitti’ از آکشی کومار-starrer Kesri, Bollywood chartbusters بازی کردن در Motera ورزشگاه به استقبال رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول ملانی مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه.

فضای داخل ورزشگاه بود به اتهام به عنوان شعارهای “مودی! مودی!” پر از هوا در گرند Namaste تهمت رویداد.

مردم در سراسر سن گروه های رنگارنگ و لباس سنتی دست تکان دادند هند پرچم و لذت بردم لیست پخش سرپرستی کسی که قطعا می دانست که او موسیقی و دارای حس شوخ طبعی.

Hindi songs اعم از Shankar Mahadevan شماره به اقیانوس هند گروه ‘Des mera’ از فیلم Peepli Live 2010, هندی, کمدی طنز در کشاورز خودکشی نیز ساخته شده ظاهر. هندی, رپ ارج فضائل برتر هند نیز در حلقه.

مشاهیر از جمله Kailash Kher انجام شده در استادیوم بود که decked با هوردنجس (بزرگ و بزرگ صفحه نمایش از مغلوب ساختن پیشی جستن و نخست وزیر نارندرا.

زبر و خشن secret service عوامل مستقر خود را در نقاط استراتژیک به عنوان آهنگ شروع بازی بر روی بلندگو به جای میهنی و رزمی بالیوود موسیقی به عنوان برگ برنده شد در محل می رسد.

Namaste تهمت کلاه توزیع شد در سراسر این استادیوم که فوران زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول راه می رفت. آنها استقبال شد در افتا توسط مودی که کشیده از همه متوقف می شود به این مجمع جهانی showstopper بر.

اولین ستاره پرستاره بنر های ما سرود ملی بازی خارج ارج Francis Scott Key شعر در مورد نبرد بالتیمور به دنبال آن هند سرود ملی به عنوان سه غول تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال روشن با پرچم هر دو کشور فراهم شده زمینه برای افتا.

“هند می دهد امید برای همه بشریت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در حالی که دست زدن به هند از قدرت نرم, آیکون مانند اطفال Sachin Tendulkar و Virat Kohli های رنگارنگ جشن هولی, جشنواره نور, Deepawali و فیلمهای بالیوود فیلم Dilwale Dulhania Le Jayenge و Sholay.

این Trumps وارد هند در 36 ساعت سفر است که آنها را دیدم بازدید احمدآباد آگرا و دهلی نو در روز دوشنبه. این احمدآباد پا به طول انجامید سه و نیم ساعت است.

درست به سبک تهمت سخنرانی نبود بدون چند gaffes. مرجع خود را به مودی منشاء فروتن است که به عنوان یک “chaiwallah” صدا مانند “chuawalaah”. سپس در حالی که با اشاره به Swami Vivekananda تهمت mispronounced نام خود را به عنوان سوامی Vivekamamdan ترک جمعیت در انشعابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>