دومینیک Thiem ضربه الکساندر Zverev برای رسیدن به 1st استرالیا به فینال

استرالیا — در قفل شده حتی-که-می-شود, استرالیا, نیمه نهایی, دومینیک Thiem نگاه کردن در خود مهمان جعبه تماسهای مکرر خود با حلقه و گیر کردن زبان خود را به عنوان اگر به نشان می دهد او احساس بیمار. او سرش را تکان داد. او سوار.

هر آنچه که ممکن است در جریان بوده است Thiem معلوم بود فقط خوب — خوب به اندازه کافی برای بازی خوب به اندازه کافی برای برنده شدن.

26 ساله اتریش رسید سومین گرند اسلم نهایی به طور کلی و برای اولین بار در ملبورن پارک با استفاده از پایه قلدری و بزرگ-لحظه پهلوانان به ضرب و شتم الکساندر Zverev 3-6, 6-4, 7-6 (3), 7-6 (4) در شب جمعه.

“من احساس اعصاب من فکر می کنم. من قرار دادن انرژی زیادی تلاش بسیار در پس معده من بود برای آن آماده نیست. من فکر می کنم آن را شورش کمی” Thiem گفت: در مورد آنچه اتفاق افتاده است. “اما همه خوب است. من گاهی اوقات آن زمانی که من دشوار منطبق است.”

پنجم-کشت Thiem حریف در عنوان بازی روز شنبه خواهد بود No. 2, نواک جوکوویچ قهرمان دفاع که حذف راجر فدرر در روز پنج شنبه.

جوکوویچ 32 خواهد بود ظاهر می شود در خود ضبط هشتم استرالیا به فینال و 26 گرند اسلم نهایی به طور کلی. در حالی که Thiem چشم خود را برای اولین بار اصلی جایزه, جوکوویچ برای رفتن شماره 17 که او را به حرکت در سه فدرر رکورد 20. رافائل نادال با 19, تنها مرد دیگر پیش از جوکوویچ.

Thiem دو قبلی عمده فینال آمد در خاک رس قرمز از باز کردن جایی که او دونده-تا 12 بار قهرمان نادال هر یک از دو سال گذشته.

در حال حاضر او را به صورت یک شبیه چالش: جوکوویچ صاحب یک رکورد هفت عنوان از سخت دادگاههای استرالیا باز می شود.

هوارد Fendrich یک خبر مربوط به نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>