وزارت دادگستری گزارش کاوش تصمیمات اتخاذ شده توسط حداقل یک نماینده مجلس به فروش سهام در روز قبل از به بازار اومدن رو به پایین به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس.

سی ان ان گزارش روز شنبه که پرس و جو به راه انداخته شد که در همکاری با بورس اوراق بهادار کمیسیون (SEC) است که هنوز در مراحل اولیه آن با توجه به دو نفر آشنا با این موضوع. اما حداقل یک نماینده مجلس دیابت ریچارد با مته سوراخ کردنریچارد Mauze BurrGOP پرس برای سریع Ratcliffe تایید اینتل پست محرک لایحه منع تهمت, خانواده, نمایندگان مجلس از, بهره گیری از برنامه های وام Gaetz متهم با مته سوراخ کردن از درهم کوبیدن همه آمریکایی ها با فروش سهام بیشتر (R-N. C.) شده است تماس گرفته توسط محققان با توجه به سی ان ان.

با مته سوراخ کردن یکی از چهار سناتور به فروش می رسد که هزاران دلار ارزش سهام در روز قبل از بازار سهام شروع یک رکود تاریخی در میان در سراسر کشور سفر و با محدودیت های اجرا شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس و همچنین به عنوان گزارش از مدعیان پریدن به تاریخی سطوح با توجه به بحران است.

تبلیغات

یک سخنگوی سناتور کارولینای شمالی اصرار داشت که با مته سوراخ کردن استفاده می شود هیچ غیر دولتی تعیین اطلاعات در هنگام تصمیم گیری های مالی خود را به عنوان مورد نیاز است سهام عمل می کنند و با اشاره به سنا اخلاق تحقیق با مته سوراخ کردن درخواست کرده بود پس از خبر شدن معاملات در یک نظر به سی ان ان.

“قانون روشن است که هر آمریکایی-از جمله سناتور — ممکن است شرکت در بازار سهام بر اساس اطلاعات عمومی به عنوان سناتور با مته سوراخ کردن را انجام داد. زمانی که این موضوع به وجود آمد سناتور با مته سوراخ کردن بلافاصله پرسید سنا کمیته اخلاق به انجام یک بررسی کامل و با او همکاری خواهد کرد که با نقد و بررسی و همچنین هر گونه دیگر مناسب پرس و جو” آلیس گفت: Fisher با مته سوراخ کردن وکیل.

با مته سوراخ کردن او افزود: “از یک بررسی کامل از حقایق در این زمینه که ایجاد خواهد شد که اقدامات او مناسب بودند.”

وزارت دادگستری SEC و FBI کاهش یافته است به نظر به سی ان ان هنگامی که تماس در مورد پرس و جو.

چند تن دیگر از سناتورها که خود را معاملات سهام کاهش یافت و به مشابه نظارت عمومی در روزهای اخیر همه را تکذیب کرد و با استفاده از اطلاعات غیر عمومی در تصمیم گیری های مالی به استثنای ایالت و سناتور” دایان فاینستایندایان Emiel FeinsteinLobbying دیوانگی متصل به محرک جرقه واکنش مجلس لایحه ممنوعیت معاملات سهام توسط اعضای کنگره Loeffler زیر آتش برای معاملات سهام در میان coronavirus شیوع بیشتر (D-کالیفرنیا.) که اظهار داشت که او منابع مالی باقی می ماند در یک نابینا اعتماد کنترل توسط شوهرش که او هیچ کنترل یا ورودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de