DOJ وکلا استعفا یکهو بیش از راجر سنگ محکومیت

وزارت دادگستری (DOJ) در سه شنبه پرسید: یک دادگاه فدرال برای کاهش هفت به نه سال زندان حکم آن در ابتدا توصیه می شود برای راجر سنگراجر Jason StoneDOJ می پرسد قاضی به حکم راجر سنگ به 7-9 سال زندان محاکمه شاهد می پرسد قاضی به ارسال راجر سنگ به مقامات زندان آماده به دست راجر سنگ پرونده به رسانه ها: گزارش بیشترمنجر دادستان به ترک مورد و جرقه سوال در مورد بالقوه کاخ سفید دخالت در آژانس.

بخش گفت: یک قاضی فدرال که پیش از آن توصیه می کند دقت منعکس وزارت دادگستری موقعیت” و قاضی برای تحمیل یک جمله بود که “به مراتب کمتر است.”

“دولت با احترام تسلیم که حکم حبس به مراتب کمتر از 87 به 108 ماه حبس خواهد بود مناسب تحت شرایطی” به DOJ نوشت.

تبلیغات

خیره کننده برگشت آمد کمتر از 24 ساعت پس از حرفه ای DOJ دادستان گفت: دیرین مشاور رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump سفر به دوور برای دریافت باقی مانده از خدمات اعضای کشته شده در افغانستان Nadler مطالبات پاسخ از بار در “کانال جدید” برای اوکراین دریافت اطلاعات از جولیانی تهمت توییتهایی صحنه از ‘محدود کردن شور و شوق خود را’ برجسته ‘امریکا بزرگ دوباره کلاه بیشتر سزاوار زندان های طولانی مدت است. و گروه تصمیم به دنبال اوایل صبح روز سه شنبه صدای جیر جیر که در آن تهمت را محکوم کرد توصیه می شود حکم زندان به عنوان “وحشتناک و بسیار ناعادلانه است.”

“این جنایات واقعی شدند و از طرف دیگر به عنوان چیزی اتفاق می افتد به آنها. نمی توانیم اجازه این سقط جنین از عدالت!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یک پیام از یک Daily Caller خبرنگار.

مدت کوتاهی پس از اخباری که در این بخش توصیه می کنم کمتر حکم. بیش از این ساعت هر چهار نفر از DOJ وکلای مرکزی به سنگ پیگرد قانونی و صدور حکم اولیه توصیه می برداشت از این مورد است.

هارون Zelinsky یک عضو سابق مشاور ویژه رابرت مولررابرت (باب) قو MuellerImpeachment است بیش از و یا در آن است ؟ شیف: تهمت تبرئه در سنا محاکمه خواهد نه سیگنال ‘شکست’ Jeffries انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن در حمله به Thunberg در جلسه استیضاح بیشتر‘s, تیم پایین پا از خود ماموریت ویژه به سنگ مورد. دادستان آدم Jed و مایکل Marando نیز خارج از این موضوع است. یک وکیل جاناتان Kravis اعلام کرد استعفای خود را به عنوان دستیار آمریکا وکیل ترک خود دولت پست به طور کامل.

هیچ اظهار نظر علنی خود را پس از برداشت اما حرکت بود که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک اعتراض در پاسخ به آنچه که کارشناسان حقوقی گفته بود محکم ملامت حرفه ای دادستان که تا به حال امن سنگ محکومیت در تمام هفت فدرال شمارش او مواجه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در جمعه محروم داشتن دستور DOJ به تغییر آن صدور حکم توصیه در حالی که اصرار او را با اقتدار به انجام این کار اگر او تصمیم به اعمال آن است.

تبلیغات

“من می خواهم که قادر به انجام آن اگر من می خواستم. من حق مطلق به آن را انجام دهد. اقامت من در خارج از چیزهای ناروا” به خبرنگاران گفت: در دفتر بیضی وقتی پرسید که آیا او از این اداره به تغییر پیشنهاد است.

“من به آنها صحبت می کنند. من فکر کردم توصیه مسخره بود. من فکر کردم کل دادستان مسخره بود” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “من فکر کردم آن را توهین به کشور ما است.”

سنگ 67 ساله جناح راست provocateur داشت گناه در ماه نوامبر از دروغ گفتن به کنگره و شاهد دستکاری مربوط به تلاش های خود را برای ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در داخل اطلاعات در مورد ویکی لیکس در سال 2016.

دادستان توصیه شده در یک شنبه تشکیل پرونده که سنگ خدمت بین هفت تا نه سال در زندان مطابق با دستورالعمل های فدرال.

“راجر سنگ مسدود کنگره تحقیقات به دخالت در سال 2016 انتخابات دروغ تحت سوگند و با دستکاری یک شاهد عینی” این DOJ را دوشنبه دادگاه پرونده بخوانید. “و هنگامی که جنایات خود نشان داد توسط کیفرخواست در این مورد از او نمایش داده شده برای تحقیر این دادگاه و حکومت قانون است.”

دادستان نوشت که یک حکم تا نه سال خواهد بود “دقت منعکس کننده شدت جنایات خود و ترویج احترام به قانون است.”

سنگ وکلای مدافع در یک شنبه شب تشکیل پرونده خواسته است که قاضی اعمال مشروط به عنوان یک جایگزین برای زندان.

در آن تشکیل پرونده جدید پنج شنبه, DOJ گفت: سنگ جنایات آیا حکم زندان اما این هفت تا نه سال توصیه می شود یک روز قبل از “مناسب نخواهد بود و یا در خدمت منافع عدالت در این مورد است.”

به DOJ تغییر موقعیت مطرح شده سوال جدید در مورد این که آیا دخالت سیاسی نقش و نگرانی های تازه در مورد طبیعت دادستان کل ویلیام Barrویلیام پلهام BarrNadler مطالبات پاسخ از بار در “کانال جدید” برای اوکراین دریافت اطلاعات از جولیانی Hillicon دره: DOJ indicts چهار چینی افسران نظامی بیش از Equifax هک | آمازون به دنبال تهمت رسوب در ‘جنگ ابر طرح دعوی در دادگاه | داخل تهمت بودجه | جمهوری خواه پیشنهاد FTC تعمیرات اساسی در پول: مغلوب ساختن پیشی جستن پرده .8T بودجه backtracks در مقابله با کنگره | داخلی کاهش در سراسر هیئت مدیره | کسری شاهین بهم پیشنهاد به عنوان غیر واقعی تر‘s رابطه با مغلوب ساختن پیشی جستن ،

برخی از گزارش ها روز سه شنبه به نقل از ناشناس مقامات وزارت گفت که این تصمیم به دنبال کمتر حکم اتفاق افتاده است قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها. اما این بعید است که برای متقاعد کردن دولت منتقدان که معتقدند بر پیشینه مداخله در مغلوب ساختن پیشی جستن از طرف.

بر خشم دموکرات ها هنگامی که او عرضه یک کلید حقوقی قضاوت حتی پس از مولر کاهش یافته و برای رسیدن به یکی پس از نزدیک به دو سال مشاور ویژه کاوشگر به تهمت کمپین روابط روسیه و رئیس جمهور را به اتهام انسداد عدالت است.

مولر نتیجه مغلوب ساختن پیشی جستن تیم بود نه توطئه در مسکو 2016 انتخابات دخالت است اما برای رسیدن به یک نتیجه گیری در مورد اینکه آیا نسبت ناروا به حال مانع عدالت است. Barr و معاون دادستان کل به این نتیجه رسیدند که رئیس جمهور بود نه انجام شده است.

واکنش از دموکرات ها سریع بود. تشکر. آدام شیفآدم بنت SchiffHow لامار الکساندر ابر معنای واقعی قانون اساسی Newsom: ‘مغلوب ساختن پیشی جستن است ترس از کالیفرنیا’ “ترین ملل متحد-مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در امریکا’ خانه هوش توجیهی در سراسر جهان تهدید ارزیابی تاخیر بیشتر (D-کالیفرنیا) رئیس مجلس کمیته اطلاعات و سرب مدیر خانه در مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی به این نتیجه رسیدند سنا استیضاح دادگاه گفت: آن را به مقدار سوء استفاده از قدرت اگر سیاسی دخالت دست در سنگ محکومیت برگشت.

“من را در موقعیت مناسب زندان برای آقای سنگ اما می توان آن را آشکار سوء استفاده از قدرت اگر رئیس جمهور تهمت است و در واقع مداخله به معکوس توصیه های حرفه ای دادستان در وزارت دادگستری” شیف گفت. “انجام خواهد ارسال یک پیام بی تردید که رئیس جمهور تهمت را محافظت می کند کسانی که به دروغ به کنگره برای پوشش خود سوء رفتار و دادستان کل به او ملحق خواهد شد که در تلاش است.”

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerTrump پیش بینی Ocasio-کورتز را راه اندازی اولیه پیشنهاد در برابر شومر بخوانید: شومر این نامه را متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از ‘الگوی مقابله به مثل” در برابر خبرچین شومر خواستار IGs برای محافظت از خبرچین از اقدامات تلافی جویانه بیشتر (D-n. y.) در روز سه شنبه به نام بازرس کل وزارت دادگستری برای راه اندازی یک تحقیق رسمی را کاهش محکومیت توصیه.

“این وضعیت در تمام مسایل مهم نامناسب سیاسی دخالت در یک تعقیب کیفری” شومر گفت: در نامه ای به DOJ بازرس کل Michael E. هوروویتس. “من در نتیجه درخواست شما بلافاصله بررسی این ماده برای تعیین اینکه چگونه و چرا سنگ محکومیت توصیه شد countermanded که وزارت دادگستری با مقامات این تصمیم ساخته شده و که مقامات کاخ سفید درگیر شدند.”

در سراسر راهرو رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellGinsburg می گوید: “ما هنوز هم نیاز به یک حقوق برابر متمم را به ما کامل تر’ دموکرات صعودی در لایحه برای ایجاد زنان تاریخچه موزه: ‘آن را در انتخابات سال’ وارن در انتخاب او به جای مایک پنس: “من در حال حاضر یک سگ بیشتر (R-Ky.) demurred هنگامی که درباره کاهش می یابد جمله توصیه در روز سه شنبه.

“من نمی باید یک نظر است که” او به خبرنگاران گفت:.

سنگ است که برنامه ریزی شده بود محکوم به اعدام در فوریه. 20 توسط d. C. منطقه قاضی امی برمن جکسون, اوباما منصوب.

تبلیغات

کارشناسان حقوقی گفت: DOJ تصمیم برای رد گم کردن اوليه آن توصیه یک روز بعد بود که بسیار غیر معمول به خصوص با توجه به درخواست کاهش یافت و در دستورالعمل های فدرال.

“معمولا DOJ را داخلی بحث به تصمیم گیری و موقعیت خود در یک مورد و پس از آن صحبت می کنند و علنا با یک صدا گفت:” باربارا McQuade یک استاد حقوق در دانشگاه میشیگان و سابق دادستان فدرال. “من هرگز دیده می شود یک دادستان فایل مختصر معرفی یک جمله و سپس تغییر که توصیه بدون تغییر در شرایط.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه نیز اخراج از کار سنگ دادستان تساوی آنها را به مولر را آغاز کرد.

“این من حدس می زنم همان مولر مردم قرار داده است که همه از طریق جهنم و من فکر می کنم آن را یک رسوایی” نسبت ناروا گفت.

اما او افزود: در مورد تصمیم گیری من شده اند درگیر با آن را در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>