DNC هشدار کمپین در مورد امنیت سایبر پس از اقدام به کلاهبرداری

آنلاین “impersonator” از کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) کارمند سعی کردم به تماس با ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی از جمله بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersWinners و بازنده از کارولینای جنوبی بحث پنج takeaways از بحث دموکراتیک ساندرز ترین جستجو بیشتر توییتی در مورد نامزد در طول بحث دموکراتیک تر‘s (I-Vt.) مبارزات انتخاباتی این کمیته در بیانیه ای گفت: به نامزدها چهارشنبه.

باب خداوند DNC ارشد افسر امنیتی نوشت: در یک ایمیل به کمپین که “دشمنان اغلب سعی خواهد کرد به رابجای دیگری جا زدن واقعی مردم در کمپین” آسوشیتد پرس گزارش داد.

او افزود که “دشمنان” می توانید سعی کنید برای رسیدن مبارزات کارگران به “دانلود فایل های مشکوک و یا با کلیک بر روی یک لینک به یک سایت فیشینگ” یا راه اندازی تماس و یا در جلسات حضوری به ضبط و انتشار است.

تبلیغات

خداوند هشدار داده است که “impersonator” تماس ساندرز کمپین و حداقل دو نفر دیگر بود و دامنه های ثبت شده در خارج از کشور. اما او اذعان کرد که هر کسی می تواند ثبت نام دامنه در هر کشور است.

“اسناد معروف سخت,” او نوشت. “مقامات مربوطه هشدار داده شده است.”

“اگر شما با استفاده از یک جایگزین دامنه لطفا خودداری از انجام این کار و اجازه دهید ما می دانیم اگر شما عامل از یک دامنه است که دیگران نمی مکاتبه با قبل از” خداوند اضافه شده است. “آیا استفاده از پست الکترونیکی شخصی خود حساب برای کسب و کار رسمی.”

ساندرز کمپین سخنگوی مایک کسکا تایید این حادثه با AP و گفت: دامنه ثبت شده در روسیه است.

“روشن است تلاش ها و سرمایه گذاری های ساخته شده توسط DNC و تمام مبارزات به ساحل تا ما امنیت سایبری سیستم های در حال کار” کسکا گفت: با توجه به AP. “ما هوشیار باشند و در ادامه به یاد بگیرند که از هر حادثه است.”

تپه رسیده به DNC و ساندرز کمپین برای تایید.

این سناتور ورمونت روز جمعه گفت که او در جریان حدود یک ماه پیش که روسیه در تلاش برای افزایش پشتیبانی از مبارزات انتخاباتی خود را.

دموکراتیک مبارزات انتخاباتی شده اند محتاط در مورد امنیت سایبر پس از هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonDemocratic خودی ماندن در حاشیه در سال 2020 مسابقه Hillicon دره: توییتر در حال سقوط کوتاه در تعهد به منظور بررسی اولیه نامزدها | بر قول به نظارت اصلاحات پس از گزارش دیده بان | DHS سایبر رئیس متمرکز سال 2020 تپه انتخاباتی گزارش: مخاطرات بالا در گذشته بحث دموکراتیک قبل از شنبه بیشتر مبارزات انتخاباتی رئیس جان پودستا ایمیل هک شد و منتشر شده پس از دریافت یک ایمیل به ظاهر از گوگل کارگردانی او را به تغییر دهید, حساب خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر