DNC قطره دهنده مورد نیاز برای بحث باز کردن درب برای بلومبرگ

کمیته ملی حزب دموکرات جمعه اعلام کرد که داوطلبان می توانند دیدار با هر یک از نمایندگان آستانه و یا یک نظرسنجی در آستانه واجد شرایط برای مارس بحث در لاس وگاس انداختن یک جمع آوری کمک های مالی مورد نیاز و به طور بالقوه هموار کردن راه برای مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergThe یادداشت: مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش می کند به سرقت دموکرات’ رعد و برق در آیووا تهمت مسخره 2020 دموکرات ها در طول آیووا, کمپین تجمع Klobuchar در دیدار با کنگره اسپانیایی انجمن کمپین بازو بیشتر به مرحله برای اولین بار.

لاس وگاس بحث برگزار خواهد شد در فوریه. 19 فقط سه روز قبل از نوادا قفقاز.

برای واجد شرایط نامزدها باید اختصاص داده شده است حداقل یک نماینده متعهد در آیووا قفقاز یا مقدماتی نیوهمپشایر.

تبلیغات

اما حتی اگر یک نامزد برنده نیست هر نماینده در یکی از این دو برای اولین بار مسابقات آنها واجد شرایط می تواند با رسیدن به 10 درصد پشتیبانی در حداقل چهار تحریم ملی نظر سنجی یا نظر سنجی از ایالت کارولینای جنوبی و نوادا منتشر شده بین Jan. 15 Feb. 18.

دیگر نامزد خواهد شد واجد شرایط برای بحث با رسیدن به 12 درصد حمایت در دو تحریم ملی یا اوایل دولت پای صندوقهای رای است.

تنها شش نامزد واجد شرایط قبلی برای بحث در Des Moines: سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersThe یادداشت: مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش می کند به سرقت دموکرات’ رعد و برق در آیووا دموکرات ها را بسته شدن استدلال به رای دهندگان ایالت آیووا تهمت مسخره 2020 دموکرات ها در طول آیووا, کمپین تجمع بیشتر (I-Vt.), معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenThe یادداشت: مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش می کند به سرقت دموکرات’ رعد و برق در آیووا دموکرات ها را بسته شدن استدلال به رای دهندگان ایالت آیووا الکساندر به رای بدون در شاهد آوردن از محاکمه به پایان بیشتردیابت الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenThe یادداشت: مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش می کند به سرقت دموکرات’ رعد و برق در آیووا دموکرات ها را بسته شدن استدلال به رای دهندگان ایالت آیووا تهمت مسخره 2020 دموکرات ها در طول آیووا, کمپین تجمع بیشتر (D-جرم.), سابق South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegThe یادداشت: مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش می کند به سرقت دموکرات’ رعد و برق در آیووا دموکرات ها را بسته شدن استدلال به رای دهندگان ایالت آیووا تهمت مسخره 2020 دموکرات ها در طول آیووا, کمپین تجمع بیشتردیابت ctqامی ژان KlobucharDemocrats را بسته شدن استدلال به رای دهندگان ایالت آیووا Klobuchar در دیدار با کنگره اسپانیایی انجمن کمپین بازوی بلومبرگ می گوید او نمی خواهد تغییر دهنده سیاست را به بحث مرحله بیشتر (D-Minn.) و تاجر تام Steyerتام Fahr SteyerDemocrats را بسته شدن استدلال به رای دهندگان ایالت آیووا بلومبرگ می گوید او نمی خواهد تغییر دهنده سیاست را به بحث مرحله بلومبرگ موج گذشته وارن به مقام سوم در نظرسنجی ملی بیشتر.

بلومبرگ ، شهردار سابق شهر نیویورک است نظرسنجی در دو رقم در چند اخیر ملی نظرسنجی. او شده است خود کمک های مالی مبارزات انتخاباتی خود و پس از شکست خورده برای رسیدن به جمع آوری کمک های مردمی آستانه قبلی بحث.

اما در حال حاضر با این مانع برداشته شود او ممکن است پیوستن به دموکرات ها بر روی صحنه برای اولین بار.

بالاتر از آستانه رای گیری خواهد کرد آن را بسیار دشوار است برای چندین نامزد رفتن به جلو مگر اینکه آنها در ساخت شتاب پس از آیووا قفقاز و نیوهمپشایر اولیه.

تاجر اندرو یانگاندرو YangBloomberg می گوید او نمی خواهد تغییر دهنده سیاست را به بحث مرحله بلومبرگ موج گذشته وارن به مقام سوم در نظرسنجی ملی بایدن تاپ ساندرز با 5 امتیاز در سراسر کشور: پیو بررسی بیشتر و تشکر. Tulsi GabbardTulsi GabbardGabbard می گوید او دریافت هیچ دلیلی از سی ان ان برای عدم دعوت به سالن های شهر بایدن به نظر می رسد به جلو و ناراحتی در نیوهمپشایر ساندرز باز می شود تا 15 نقطه سرب در نیوهمپشایر: نظرسنجی بیشتر (D-هاوایی) هر دو موفق به دیدار با رای گیری مورد نیاز برای بحث در آیووا ماه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>