نرخ طلاق را ساخته اند یک افزایش شدید در چین به عنوان اجباری مستندات قرار داده شده است در محل با هدف مهار گسترش coronavirus.

نیز وجود دارد افزایش در خشونت خانگی ،

چینی شهرستانها مانند شیان و دژو ثبت رکورد تعداد طلاق براده در آغاز ماه مارس ایجاد انباشت پرونده ها در ادارات دولتی با توجه به گزارش از بلومبرگ.

تبلیغات

کارمندان در, ازدواج, مراکز ثبت نام گفت: آنها پردازش یک رکورد تعداد طلاق در یک روز و حتی زمان برای نوشیدن آب.

پس از 10 فوریه در مجموع 311 ازدواج ثبت شده در شهرستان Miluo. اما تعداد طلاق ثبت نیز رسیده 206 با حداکثر 18 طلاق روش در هر روز با توجه به یک گزارش از Miluo.

وقتی راجع به همین دلیل بسیاری از طلاق بودند که واصل شهرستان ثبت نام مرکز, مدیر یی Xiaoyan گفت:

“مسائل بی اهمیت در زندگی منجر به تشدید درگیری و ارتباط ضعیف باعث شده است که هر کس به نا امید در ازدواج و تصمیم به طلاق گرفته است.”

یک وکیل طلاق در شانگهای استیو لی در ملایم و اعتماد شرکت حقوقی گفت: در مجموع موارد افزایش 25 درصد از این مستند آغاز شده و به سهولت در اواسط ماه مارس.

لی افزود که دلیل اصلی مردم برای ثبت طلاق از طریق خود شرکت این است که “مردم هم به امور عشق زمانی که آنها در خانه نیست” با استناد به مقدار زمان شد مجبور به ماندن در خانه با هم زمانی که آنها به طور کلی بود.

تبلیغات

او همچنین با اشاره به ویروس, آمار کشور در اواخر ماه ژانویه در اطراف این زمان از سال جدید قمری جشن تعطیلات.

او گفت: زمان بیشتری را صرف با خانواده ها شده است می تواند بیش از حد برای برخی از.

“زمان بیشتری را با هم صرف بیشتر آنها از یکدیگر متنفر” لی گفت: از موارد اخیر. “مردم نیاز به فضا. نه فقط برای زوج ها — این امر برای همه است.”

یک مطالعه بالینی از استرس و ناراحتی روانی ناشی از شیوع سارس در بر داشت افسردگی و اضطراب در هنگ کنگ کلی جمعیت در سال 2004 افزایش 21 درصد از نرخ در سال 2002. اگر COVID-19 شیوع بیماری ناشی مشابه سطح استرس در جمعیت عمومی آن می تواند بر روابط و همچنین.

دولت امیدوار بود نتایج از cooping خانواده ها با هم می توانست یک اثر مخالف به عنوان پوستر در تنظيم خانواده مراکز تشویق زوج ها را بیشتر بچه ها در حالی که با استناد به “دوم-فرزند سیاست” بوده است و سست.

به گزارش پلیس در یک شهرستان در امتداد رودخانه یانگ تسه در مرکز استان هوبی در نزدیکی اپیدمی کانون در ووهان دریافت 162 گزارش خشونت خانگی در ماه فوریه—سه برابر بیشتر از 47 گزارش شده در طول همان ماه در سال 2019.

با وجود این گزارش برخی از زوج ها در حال پیدا کردن شادی از بودن در مستند هم.

“خانه قرنطینه و اجتماعی فاصله به یاد من چقدر دوست دارم شخص من ازدواج گفت:” راشل اسمیت یک هنرمند کانادایی در هنگ کنگ که به ملاقات همسرش در یک کوله پشتی سفر به شهرستان 21 سال پیش توجه کنیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im