Divej مهتا کفش برچسب همکاری با زندانیان زندان مرکزی

این شیک چرم Kolhapuris باید لبه مدرن. هیچ چیز در مورد آنها نشان می دهد که این دستکاری در زندان است.

مرد پشت این غیر معمول, برچسب, اهل بیت است 28 ساله تاجر Divej مهتا. و طراحان و صنعتگران در حال زندانیان از Yerwada و Puzhal مرکزی زندان در پونا و چنای.

Divej ایده ناشی از یک گروه پروژه او در حالی که به دنبال یک کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار در سنگاپور بر اساس مفهوم شرکت های خصوصی همکاری با زندان نیروی کار است. در سال 2013 Divej ارائه یک پیشنهاد به ایالت ماهاراشترا مقامات زندان — برای راه اندازی یک کفش-ساخت واحد در پونا را Yerwada مرکزی زندان است. این پروژه به معنای که او را به دسترسی به نیروی کار و برای زندانیان این کار تجربه را احیا آسان تر است.

یک بار پروژه رو پیش بروید بمبئی-بر اساس Divej حدود ₹ 2.5 کرور در راه اندازی زیرساخت — ماشین آلات و تجهیزات — در زندان “که همه من را نجات داد. من نمی گرفتن هر گونه پول از کسی!” به عنوان خانواده اش شده است و در صنعت چرم و صادرات آن برای نزدیک به 45 سال; مواد خام می آید از اینجا. Tergus آثار خصوصی محدود شرکت با نام تجاری; حرفه ای از Tergus کمک به آموزش زندانیان تنظیم خوب مهارت های خود را.

Divej Mehta’s footwear label collaborates with Central Jail prisoners

او شروع به تولید در Yerwada ژانویه 2018 پس از تقریبا یک سال و آموزش — چگونه کفش های تکمیلی برای دیدار با صادرات استانداردهای کیفیت.

امروز زندانی صنایع دستی به طور متوسط 5000 جفت کفش هر ماه و قیمت از حدود 70 فروشگاه در سراسر کشور علاوه بر داشتن یک فروشگاه آنلاین.

سال گذشته در ماه نوامبر سال 2019 او شروع به کار با زندانیان در Puzhal زندان مرکزی در چنای و با هدف افزایش تولید به 20 ، 000 جفت در ماه است.

نه همه زندانیان بخشی از کفش واحد: او با این نسخهها کار با حدود 200 زندانی. زندانیان انتخاب شده برای شرکت در این پروژه هستند کسانی که حداقل چهار-پنج سال از حکم زندان در سمت چپ به طوری که آنها می توانید به دست آوردن درجه ای از مهارت.

“آموزش خود را طول می کشد حدود شش تا هشت ماه. این کار به کیفیت صادرات, من این را به عنوان ایجاد یک نیروی کار است که می تواند انجام این کار حتی زمانی که آنها می گوید:” Divej.

دستمزد ثابت هستند توسط دولت است. در ماهاراشترا است ₹ 61 در روز است. پول می رود به زندانیان حساب که آنها می توانند دسترسی به زمانی که آنها را ترک. ساعت کار نیز ثابت: در Yerwada زندانیان کار از 8 صبح تا 4 بعد از ظهر و در Puzhal از 7.30 صبح تا 4.30 بعد از ظهر. Divej با این حال می پردازد ₹ 200 که از آن ₹ 61 می رود به زندان و بقیه به صندوق رفاه برای زندانیان.

“من نمی توانم پرداخت بیش از آنچه که دولت تجویز کرده است. Naysayers می گویند که من گرفتن نیروی کار ارزان است. ممکن است من اما راه دیگری وجود دارد از نگاه کردن به آن — توانبخشی و افزایش بهره وری از زندانیان می گوید:” Divej.

سه سابق زندانیان Yerwada از اوتار پرادش در بر داشت اشتغال در کارخانه های نزدیک به خانه.

در ابتدا Divej کار می کرد با این تیم در Yerwada هر روز زمانی که او راه اندازی با نام تجاری. او بازدیدکننده داشته است در حال حاضر محدود به چند روز در هفته است. با نام تجاری طراحان نیز زندانیان — “ما ترویج چند که استعداد برای طراحی و کار با آنها برای توسعه محصول” او می گوید.

کار با زندانیان و یا در زندان به عنوان تهدید آمیز برخی ممکن است فکر می کنم او می گوید. “ما تا به حال برای ایجاد اعتماد و به دست آوردن اعتماد به نفس. آنها گذشته یکی به درک که بروید و در مورد کار با آنها. هنگامی که آنها درک کنند که آنها ایستاده به نفع آنها به شما اعتماد کنند.”

او می افزاید: “من فقط به انجام آنچه درست است انجام کارهایی که راه من و تا کنون خیلی خوب است.”

اهل بیت Kolhapuris و صندل در دسترس هستند www.byinmate.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme Bozdurma