والت دیزنی Co. روز دوشنبه اعلام کرد که خروجی رئیس Bob Iger را چشم پوشیدن از حقوق و دستمزد خود را در میان coronavirus بحران آوردن کشور با توجه به ایمیل شرکت به دست آمده توسط خبرنگار هالیوود.

Iger یکی از بالاترین پرداخت مدیران در کشور صورت گرفت در $47.5 میلیون دلار غرامت در دیزنی آخر سال مالی.

رسانه ها و سرگرمی های غول پیکر نیز اعلام کرد که باب Chapek بود که به نام رئیس اجرایی در ماه فوریه برگزار خواهد شد نیمی از انتظار حقوق و دستمزد.

تبلیغات

“همانطور که ما حرکت را از طریق این بازی uncharted waters ما در حال درخواست های زیادی از شما و مثل همیشه شما رو به افزایش به چالش و ما قدردانی خود را از حمایت” Chapek گفت: در ایمیل.

“شما تعهد و انعطاف پذیری در طول این زمان دشوار هستند واقعا الهام بخش و این به من اعتماد به نفس تازه ای خواهد شد که ما از طریق این بحران حتی قوی تر از قبل از ما بسیاری از بار در تاریخ شرکت ما.”

در این اطلاعیه آمده است به عنوان یک اخیر SEC تشکیل پرونده توسط دیزنی هشدار داد از “عوارض جانبی تاثیر مالی” است که در حال حاضر آمار این شرکت است. دیزنی بسته آن فلوریدا و کالیفرنیا و پاریس پارک بیش از دو هفته پیش.

“وجود دارد برخی از محدودیت در توانایی ما برای کاهش عوارض جانبی تاثیر مالی از این موارد از جمله هزینه های ثابت ما, پارک, کسب و کار” تشکیل پرونده گفت.

“Covid-19 همچنین باعث می شود آن را بیشتر به چالش کشیدن برای مدیریت به منظور برآورد عملکرد آینده کسب و کار ما به خصوص در طول نزدیک به میان مدت” آن می افزاید.

Chapek اخیرا به عنوان رئیس دیزنی پارک تجارب و محصولات است.

Iger که اعلام کرد قصد خود را به عنوان مدیر عامل در ماه آوریل 2019 باقی خواهد ماند رئیس از طریق پایان قرارداد خود را که منقضی می شود در پایان 2021.

69 ساله موفق Michael Eisner به عنوان مدیر عامل در سال 2005.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de