‘کشف ژاپن’ ویترین جنبه های مختلف در مورد فرهنگ ژاپنی و سنت

ساخته شده از چوب با سر بزرگ و بدون دست و پا به Kokeshi عروسک دارای چند رنگ خطوط را به نشان می دهد ویژگی های صورت در حالی که بدن دارای طرح های گل پوشش داده شده با یک لایه موم. مجموعه ای از این سنتی عروسک های ژاپنی را در میان نمایشگاه های نمایش در ژاپن کشف جشنواره آغاز امروز است.

عروسک های ژاپنی آمده در اشکال و اندازه های مختلف و انتگرال به ملت و فرهنگ با حتی یک جشنواره اختصاص داده شده به آنها.

All dolled

“وجود خواهد داشت گیشا, عروسک, مدل پس از سنتی زنانه هنرمندان, پوشیدن کیمونو محبوب پوشیده شده توسط زنان ژاپنی; عروسک های کاغذی ساخته شده از واشی دست ساز کاغذ برجسته دیگری می گوید:” Asok کومار رئیس کمیته برنامه از این رویداد سازمان یافته توسط فارغ التحصیلان جامعه AOTS Trivandrum مرکز (ASATC).

او خواهد شد برگزاری نمایشگاه بیش از 20 Kokeshi عروسک از مجموعه خود را. “من یاد گرفتم به عروسک. عروسک به نمایش گذاشته خواهد شد توسط اعضای ASATC. در حالی که برخی از آن ساخته شده خود به خود چند آنها را به عنوان سوغاتی از ژاپن,” او می گوید.

Asok اضافه می کند که ژاپن جشن دختران’ روز هر سال که در طی آن آنها نمایش گذاشتن مجموعه ای از زینتی عروسک. “ترتیب به نظر می رسد مانند bommakkolu ما برای Navarathri,” او می گوید. به طور مشابه وجود دارد پسران’ جشنواره زمانی که صفحه نمایش آنها از کپور-شکل پرچم, پس از کپور احترام است توسط ژاپنی ها. همچنین چک کردن ژاپنی لباس چتر سوغات و مانند آن.

D Ravindran with a Bonsai plant

یکی دیگر از برجسته از جشنواره بونسای درختان به نمایش گذاشته شده توسط D Ravindran, بونسای علاقه مندان است. Ravindran, اجرا می شود که یکی-از-آن-نوع بونسای مزرعه در Padmanabhapuram در Kanyakumari منطقه خواهد ویترین چند گونه از بونسای در این جشنواره مانند استرالیا Casuarina (choola) و Premna microphylla (munja) در علاوه بر این به انواع مختلف ficus. قدیمی ترین در این مجموعه 40-year-old Ficus Nuda.

او همچنین نشان دادن تکنیک های سیم کشی کمک می کند که در شکل دادن به درختان در موسیقی کلاسیک شکل بونسای.

در میان دیگر عناصر از فرهنگ و سنت است که بخشی از این جشنواره ها, ژاپنی, فرهنگی, آثار باستانی, ابزار, هنر, کار و نقاشی و عکس. نیز وجود خواهد داشت یک تظاهرات, اریگامی, هنر سنتی ژاپنی کاغذ تاشو ikebana ژاپنی سیستم از آرایش گل و خوشنویسی ژاپنی. بحث در زبان و ادبیات گنجانده شده اند. “Washoku یک جشنواره غذا شامل غذاهای ژاپنی خواهد بود یکی دیگر از جاذبه” Asok می افزاید.

سه روز جشنواره آغاز می شود امروز در Ayyankali سالن (که قبلا VJT سالن) در 10 am. ورود رایگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>