نیاز مبرم برای مکانیزم برای ثبت نام کارگران مهاجر: دهلی HC

دهلی نو: دادگاه عالی دهلی است مشاهده شده است که وجود دارد یک نیاز مبرم برای ایجاد یک مکانیسم برای ثبت نام از کارگران مهاجر.

دادگاه کارگردانی این مرکز به پرونده مفصل استشهاد به این نوع از پورتال است که به دنبال ایجاد می شود برای ثبت نام از کارگران مهاجر در سراسر کشور است. پورتال باید در هیئت مدیره تمام دولت های ایالتی به طوری که ورود و خروج از کارگران مهاجر هستند و بموقع ثبت و گزارش شده است.

دادگاه در آن منظور آپلود امروز گفت: در حالی که برخی از پیشرفت به نظر می رسد ساخته شده اند در زیر ساختمان و ساخت و ساز کارگران عمل می کنند, ثبت نام,/اعطای گواهینامه تحت Inter-State مهاجر کارگر قانون از سال 1979 بود “تقریبا ناچیز اگر نه صفر”.

“این موقعیت نیاز به تغییر و حل به منظور اطمینان حاصل شود که مهاجر کار است به اندازه کافی محافظت شده از نظر اعمال و مزایای معنای آنها را نیز در گذشته به آنها” دادگاه گفت:

تاریخ بعد از شنیدن است که در 22 جولای.

نظم آمد و در مذاکرات به دنبال اجرای این بین دولت مهاجر کارگر (قوانین و مقررات استخدامی و شرایط خدمات) عمل, 1979.

قانون معاملات با مقررات اشتغال بین دولت کارگران مهاجر و بر ارائه شرایط خود را از خدمات و امور مرتبط.

دادگاه جهت آمد و پس از آن perused گواهی حسن ظ توسط مرکز و دولت دهلی نو.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>