شیب در ارزش املاک

ارزش ملک در هند نخست مسکونی بازار دیده می شود دلتنگ رشد در پنج سال گذشته نشان می دهد که یک مدت طولانی کاهش رشد تقاضا نگه داشته است ارزش تحت بررسی داده های موجود با PropTiger.com نشان می دهد.

در 7% CAGR (نرخ رشد مرکب سالانه) حیدرآباد شاهد بیشترین افزایش در بین 2015 مارس و آوریل سال 2020 است. علاوه بر حیدرآباد تنها بمبئی و بنگلور دیدم هر گونه افزایش قابل توجه — از 2.8 درصد و 2.1% CAGR بود. Gurugram و Noida بازار شاهد کاهش است.

“مداوم کاهش رشد تقاضا در هند املاک و مستغلات در بازار نگه داشته است رشد قیمت در چک به عنوان یک نتیجه است که نرخ مسکن در اکثر بازارهای نشان داده اند تنها ناچیز رشد. اگر حیدرآباد می ایستد به عنوان یک استثنا و آن را بیشتر برای انجام با این واقعیت است که قیمت پایه در آنچه که به عنوان هند دارویی سرمایه بسیار کم بود در طول سال 2015 است. دولت انشعاب نیز تحت فشار قرار دادند و قیمت به سمت بالا. از سوی دیگر اصلاح در حد متوسط است دیده می شود در کلید شورای ملی مقاومت بازار در درجه اول به دلیل عمده تاخیر در اتمام پروژه توسط کلید توسعه دهندگان می گوید:” Dhruv Agarwala گروه مدیر عامل شرکت Housing.com, Makaan.com & PropTiger.com

حیدرآباد دیدم ارزش به طور متوسط از آپارتمان ها افزایش 40% برای رسیدن به ₹5,318 در هر فوت مربع (psf). در بمبئی به طور متوسط مقدار افزایش 15 درصد به ₹9,446 psf. در نقطه سوم در لیست هند فن آوری سرمایه بنگلور که در آن آپارتمان به طور متوسط افزایش ارزش 11 درصد به ₹5,194 psf. متوسط ملک valueincreased 4 درصد در هر دو کلکته و چنای; افزایش در پونا بود تنها 2 درصد احمدآباد در حالی که شاهد افزایش از 3 درصد است.

قیمت مسکن در Gurugram کاهش 7% در همان دوره در حالی که کاهش در Noida 4%. این دو شورای ملی مقاومت بازار شده اند و در پایان دریافت از تبلیغات منفی به دلیل مقیاس بزرگ پروژه تاخیر و موارد برخی از مگا بازیکنان ورود به عجز از پرداخت دیون با وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر