دیجیتالی کردن سیستم پرداخت های می آید در دستی در زمان بحران

دهلی نو:
دیجیتالی از پرداخت سیستم و با هم از Jan Dhan-Aadhaar-موبایل (جام جم) تثلیث در شش سال گذشته نه تنها فشار مالی بر دولت و گنجاندن دستور کار بلکه در مفید آمده است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

عصر جدید دیجیتال حالت پرداخت از قبیل یکپارچه پرداخت رابط (تابناک) Aadhaar فعال سیستم پرداخت (AePS) و بهارات لایحه سیستم پرداخت (BBPS) در حال بازی نقش مهمی در حفظ اجتماعی فاصله در حالی که اطمینان از بدون درز انتقال پول نقد به ذینفع در زیر به تازگی اعلام کرد Pradhan Mantri Garib Kalyan Yojana (PMGKY).

داده های رسمی نشان می دهد که در 13 مارس بیش از 320 میلیون ذینفع داده شده بود, نقدی, پشتیبانی از طریق مستقیم به نفع نقل و انتقالات (DBT) به مقدار 29,352 کرور روپیه است که بخشی از 1.7 تریلیون PMGKY بسته اعلام شده توسط وزارت مالیه در 26 مارس برای کمک به فقرا نبرد تاثیر covid-19.

از 29,352 کرور روپیه 9,930 کرور منتقل شده به Jan Dhan حساب دارندگان 198.6 میلیون فقیر زنان—اولین قسط از 500 در هر. به عنوان بخشی از دولت مالی گنجاندن طرح Pradhan Mantri Jan-Dhan Yojana راه اندازی شد در سال 2014 به ارائه حساب های بانکی به unbanked. به عنوان در 1 آوریل, 380 میلیون حساب شده بود باز طبق طرح.

“Fintech و فن آوری های دیجیتال بکار گرفته شده است به صورت سریع و کارآمد انتقال به ذینفع. مستقیم به نفع انتقال یعنی انتقال است که تضمین می کند که این مقدار به طور مستقیم اعتبار به حساب ذینفع حذف نشتی و بهبود بهره وری به کار گرفته شده است. این نیز تضمین اعتبار به ذینفع حساب بدون نیاز به ذینفع به لحاظ جسمی رفتن به شاخه” وزارت مالیه گفت.

دولت را تحت فشار قرار دادند پرداخت دیجیتال به عنوان یک ابزار برای توسعه اقتصادی آن را به عنوان سریع و مقرون به صرفه و افزایش شفافیت و پاسخگویی در نتیجه کاهش فساد است.

“این بار زمانی که مردم در حال قرار نیست هر چیزی را لمس و حفظ اجتماعی فاصله. در چنین نامشخص زمان Jan Dhan, Aadhaar و تلفن همراه مبتنی بر معاملات را تبدیل به یک برکت و رحمت” گفت: Madan Sabnavis اقتصاددان ارشد مراقبت رتبه بندی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>