خلاصه: هنک Steinbrenner می میرد; تور فرانسه به تعویق افتاد; خاکستری-لاوسون به مربی در سنت جوزف

هنک Steinbrenner قدیمی ترین پسر جورج Steinbrenner و یکی از چهار خواهر و برادر که خود را کنترل سهام نیویورک یانکیز درگذشت, شنبه در سن 63.

این تیم گفت: او در خانه در ویکی Fla., به دلیل طولانی موضوع سلامت.

زنجیره ای سیگاری و مینیاتور کشیدن مسابقه هنک امیدوار به موفقیت به عنوان پدر به عنوان تیم کنترل مالک. بین سال های 2007 و 2008 فصل او صدای عمومی یانکی’ مالکیت.

اما برادر هال 11 سال جوانتر قرار داده شد مسئول در نوامبر 2008. اگر چه هنک بود که در 13 فصل به عنوان یک شریک به طور کلی و 11 به عنوان co-صندلی او به نظر نمی رسد به دخالت در این تیم عملیات در سال های اخیر است. هنوز هال گفت: او مشورت هنک و خواهر جسیکا و جنیفر در تمام تصمیم گیری های مهم.

جورج Steinbrenner درگذشت در جولای 2010.

• جیم فری که موفق به Kansas City Royals به سال 1980 AL پرچم و توله شیکاگو در عرض یک برنده از سال 1984 سری جهانی در 88 سالگی درگذشت.

فری درگذشت یکشنبه در خانه اش در پونته ودرا بیچ فلوریدا., با توجه به اطلس لیگ سامرست میهن پرستان جزئی-تیم لیگ است که با او شده بود وابسته از سال 1998 است.

Outfielder, فری صرف 14 فصل در بریوز’ و کاردینالها’ minor-سازمان لیگ بدون رسیدن به رشته. فری جایگزین Whitey هرتزوگ به عنوان سلطنتی’ مدیر پس از سال 1979 فصل است. آنها برنده AL غرب با 97-65 رکورد در سال 1980 به پایان رساندن 14 بازی پیش رو ،

• استیو Pearce, 37, حرفه ای کارگر ماهر که شکست سست بعید است برای تبدیل شدن به MVP از جهانی 2018 سری می گوید او پس از بازنشستگی آسیب زده نجومی برای Boston Red Sox.

در جای دیگر

Tour de France در نهایت به تعویق افتاد

پس از دو هفته برگزاری امیدواریم که Tour de France خواهد بود قادر به رفتن پیش به عنوان برنامه ریزی شده جهان معروف ترین مسابقه دوچرخه سواری در نهایت به لیست اضافه شد از رویدادهای ورزشی به تعویق افتاد coronavirus بیماری همه گیر.

سه هفته مسابقه هنوز هم می تواند محل این سال با روزنامه های فرانسوی گزارش داد که تاریخ جدید تعیین شده است برای Aug. 29-سپتامبر. 20.

NFL: سابق 49ers گارد مایک Iupati است بازگشت به سیاتل Seahawks در یک سال معامله است.

NHL: کریس Versteeg, 33, چه کسی برنده جام استنلی با Chicago Blackhawks در سال 2010 و ’15 بازنشسته پس از 11 فصل است.

شنا: Cal ارشد ابی Weitzeil که شد اول به شنا 50-حیاط آزاد در کمتر از 21 ثانیه در ماه دسامبر به دست آورده هوندا, ورزش, جایزه, معتبر ترین جایزه برای شناگران است. Weitzeil ششم کال شناگر به دریافت این افتخار زیر Mary T. Meagher (1985, 1987), Natalie Coughlin (2002, 2003) دانا Vollmer (2009), کیتلین Leverenz (2012) و میسی فرانکلین (2015).

دبيرستان: سابق اوکلند تکنولوژی و کال گارد الکسیس خاکستری-لاوسون شده است به نام سر مربی از سنت جوزف نوتردام-Alameda دختران اول بسکتبال تیم. خاکستری-لاوسون صرف دو فصل در WNBA.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>