دیک ون دایک تایید Sanders, تماس, برای حمایت از رای دهندگان

افسانه ای کمدین و بازیگر دیک ون دایک در روز جمعه تایید بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersPoll: بلومبرگ اصطبل پس از وگاس بحث برجسته تگزاس, لاتین, تایید وارن بلومبرگ کمپین: خرابکاری در تنسی دفتر پژواک زبان از ساندرز مبارزات انتخاباتی و حامیان آن بیشتر (I-Vt.) برای رئیس جمهور و خواست رای دهندگان مسن تر به عقب ورمونت داشتند ،

“چرا نمی خواهد یک شهروند رای برای کسی با این نوع از ضبط و با این نوع از تجربه و صداقت و اعتماد کرد؟” ون دایک, 94 گفت: در یک ویدئو منتشر شده توسط ساندرز مبارزات انتخاباتی. “این فقط حس را ندارد که او را نه نسل من. و من می خواهم به اصرار نسل من به خارج و رای دادن برای او لطفا.”

تبلیغات

ون دایک که همچنین حمایت ساندرز در سال 2016 گفت: او صحه او را دوباره به دلیل ثبات در سیاست های خود در طول سال.

“برنی شده است و مطابق با سیاست های خود از زمانی که من برای اولین بار او را ملاقات کرد زمانی که او در سنا است. او هرگز خود را تغییر حمله به دلیل فشار از خارج و یا زمانی که او احساس وزش باد راه دیگر” او گفت:. “او گیر که او چه کسی است و چه او معتقد است که در. بنابراین من فکر می کنم کسی جوانتر مانند برنی است فقط یک نامزد مناسب.”

تایید می آید به عنوان ساندرز موج در دولت ملی و, نظر سنجی, افزایش بود که سوخت قوی نمایش در آیووا و نیوهمشایر و به شدت وفادار آنلاین پایگاه دهنده.

در حالی که ساندرز تنظیم شده است به انجام به خوبی در نوادا و کارولینای جنوبی و همچنین چندین شنبه متحده نظرسنجی ها نشان داده اند او را عقب مانده در میان رای دهندگان مسن تر, به خصوص کسانی که بیش از سن 65. اما او افست که با اعداد قوی با رای دهندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>